AK Parti Artuklu İlçe Başkanı Bayar, Oğlunu Evlendirdi - Son Dakika

AK Parti Artuklu İlçe Başkanı Bayar, Oğlunu Evlendirdi

29.09.2018 10:23
AK Parti Artuklu İlçe Başkanı Bayar, Oğlunu Evlendirdi, System.String[]

AK Parti Artuklu İlçe Başkanı Murat Bayar'ın oğlu Uğur Bayar ile Dervan Ademhan dünyaevine girdi.

AK Parti Artuklu İlçe Başkanı Murat Bayar'ın oğlu Uğur Bayar ile Dervan Ademhan dünyaevine girdi.

Bir düğün salonunda düzenlenen düğünde çiftin nikahını belediye memuru kıyarken, şahitliklerini ise Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu, AK Parti Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı Zeynep Alkış, AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, AK Parti Mardin milletvekilleri Cengiz Demirkaya ve Şehmus Dinçel, Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Şakir Öner Öztürk yaptı.

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Aksu, düğünde yaptığı konuşmada, çifte ömür boyu mutluluklar dileyerek, doğacak çocuklarının vatana, millete hayırlı evlatlar olması temennisinde bulundu.

Aksu, "Bir ömür boyu birbirinize karşı samimi olun. Her zaman evinizi, ailenizi üstün tutun. Allah'ın emirlerinden hiç çıkmayın." diye konuştu.

Daha sonra evlilik cüzdanını geline veren Aksu, çifti kutladı.

Törene, çiftin aileleri ve yakınları ile Mardin Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Bektaş, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri de katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Politika AK Parti Artuklu İlçe Başkanı Bayar, Oğlunu Evlendirdi - Son Dakika


Son Dakika

Ünlü türkücü Aydın Aydın arı kostümü giydi, hayvanlarla helalleşti Ünlü türkücü Aydın Aydın arı kostümü giydi, hayvanlarla helalleşti Çin'den dünyayı rahatlatacak açıklama: Kontrolden çıkan roketin zarara yol açma riski son derece düşük Çin'den dünyayı rahatlatacak açıklama: Kontrolden çıkan roketin zarara yol açma riski son derece düşük Geleceğin futbol yıldızı olmak isteyen 16 yaşındaki gencin hayallerini İsrail askerleri söndürdü Geleceğin futbol yıldızı olmak isteyen 16 yaşındaki gencin hayallerini İsrail askerleri söndürdü Fransızlar izdiham çıkardı! Burak Yılmaz'a sevgi gösterisi Fransızlar izdiham çıkardı! Burak Yılmaz'a sevgi gösterisi "20'li yaşlar" akımı için önemli uyarı: Yüz ifadeleriniz kopyalanabilir ABD, Türkiye'yi hukuksuz olarak F-35 programından çıkarmıştı! Çözüm için yeniden diyalog başlayacak ABD, Türkiye'yi hukuksuz olarak F-35 programından çıkarmıştı! Çözüm için yeniden diyalog başlayacak Beş kuruş para harcamadan iş kurabilirsiniz! Uzman isim yol haritasını gösterdi Beş kuruş para harcamadan iş kurabilirsiniz! Uzman isim yol haritasını gösterdi TFF, Fenerbahçe'nin kural hatası başvurusunu reddetti: İncelendi, kural hatası yok TFF, Fenerbahçe'nin kural hatası başvurusunu reddetti: İncelendi, kural hatası yok
Advertisement