AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem Roman Vatandaşlarla Buluştu - Son Dakika

AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem Roman Vatandaşlarla Buluştu

AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem Roman vatandaşlarla buluştu İsmail Erdem'e Roman vatandaşlardan sevgi gösterisi İsmail Erdem: "Bizim anlayışımızda ayrım yoktur.

AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem Roman vatandaşlarla buluştu

İsmail Erdem'e Roman vatandaşlardan sevgi gösterisi

İsmail Erdem: "Bizim anlayışımızda ayrım yoktur. Bütün insanlar birdir"

İsmail Erdem'den Roman vatandaşlara, "1 Nisan'dan sonra sorunlarınızı bir bir çözeceğiz"


İSTANBUL - AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem Roman vatandaşlarla buluştu. Başkan Erdem, "Bizim anlayışımızda ayrım yoktur. Bütün insanlar, bütün mahalleler birdir" dedi.

Sancaktepe Belediye Başkanı ve AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem Ataşehir Yenisahra Mahallesi'nde Kuran Kursu açılışına katıldı. Açılış öncesi Roman vatandaşlar Başkan İsmail Erdem'e sevgi gösterisinde bulundu. Roman vatandaşlar Başkan İsmail Erdem'i meşaleler yakarak ve tezahüratlarla karşıladı.

"1 Nisan'dan sonra sorunlarınızı bir bir çözeceğiz"

Başkan İsmail Erdem, "Ataşehir'de yaşayan tüm komşularımız bizler için vazgeçilmez. 416 bin komşumuz var. Hiçbirinin birbirinden farkı yok. Siz de bu ülkenin en güzel insanlarısınız. İnşallah 1 Nisan'dan sonra çocuklarımıza ve gençlerimize çok güzel hizmetler yapacağız. Bizler sizlere hizmet etmek için geliyoruz. Belediyemizin hizmet kapısı sizlere açık olacak. Bizim anlayışımızda ayrım yoktur. Bütün insanlar, bütün mahalleler birdir. 31 Mart'ta sandığa gittiğinizde İnşallah İsmail Erdem diyeceksiniz. 1 Nisan'da sonra bu sokağa tekrar geleceğiz, çayınızı, çorbanızı içeceğiz, sorunlarınızı bir bir çözeceğiz" dedi.

YORUMLAR

Son Dakika

16:04 New York Times, Türk futbolunu analiz etti, Fatih Terim ve Hamit Altıntop geleceğe dair açıklamalar yaptı 15:47 Ayasofya'nın cami olmasına bir tepki de Ermenistan'dan geldi 15:25 Bu nasıl anne! Kızının gözü önünde başka adamla cinsel ilişkiye girdi, izlemek istemediğinde dövdü 15:08 Yusuf Günay'dan Nihat Özdemir'in sözlerine yanıt: Asıl mecrasından saptırmaya yönelik 15:04 Jakuzide video çeken AK Partili yöneticiden skandal sözler: Ulan fakirler beni rahatsız etmeyin 14:34 Dortmund'un genç yıldızı Erling Haaland, ülkesi Norveç'te gece kulübünden atıldı 14:15 Metrodaki sapık, 24 yaşındaki kadını taciz etti; ortalık karıştı 13:24 Son Dakika: Katoliklerin ruhani lideri Papa'dan Ayasofya'nın ibadete açılmasıyla ilgili ilk yorum 11:18 Düğünde zehirli bir hayvanın soktuğu çocuk, 1 saat içinde hayatını kaybetti 11:18 5 yaşındaki oğlunu boğarak öldüren Süper Lig'in yıldızı ifadesinde çark etti: Tahliyemi istiyorum 10:58 Cerrahpaşa'da tedavi gören Kovid-19 hastalarının derilerinde değişim gözlemlendi 10:56 Uzman onbaşı ardında bir not bırakıp canına kıydı 10:08 Kıblesi 18 derece yanlış olan 64 yıllık cami yıkılıyor 09:53 İçişleri Bakanı Soylu'nun kayınpederi Metin Dinç Samsun'da vefat etti 08:56 Güzel oyuncu Merve Boluğur sahil kenarındaki kıvrak dansıyla izleyenleri büyüledi