AK Parti Aydın Milletvekili Erdem: "600 Yataklı Bölge Hastanesinin Projesi Tamamlandı" - Son Dakika

AK Parti Aydın Milletvekili Erdem: "600 Yataklı Bölge Hastanesinin Projesi Tamamlandı"

12.01.2012 18:20
AK Parti Aydın Milletvekili Erdem:

AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Aydın'da önümüzdeki yılların en önemli yatırımlarından biri olan 600 yataklı bölge devlet hastanesinin projesinin Sağlık Bakanlığı tarafından tamamlandığını bildirdi.

AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Aydın'da önümüzdeki yılların en önemli yatırımlarından biri olan 600 yataklı bölge devlet hastanesinin projesinin Sağlık Bakanlığı tarafından tamamlandığını bildirdi.

Erdem, yaptığı yazılı açıklamada, hastanenin ihalesi için projenin TOKİ'ye gönderileceğini, hastane projesinin Aydın için önemli bir hizmet olduğunu dile getiren Erdem, şunları ifade etti:

"600 yataklı bölge hastanesinin projesi tamamlandı. Dün Sağlık Bakanlığı İnşaat ve Emlak Müdürlüğünü ziyaret ettim. Bu ziyarette Aydın'da yapılması planlanan 600 yataklı Bölge Hastanesiyle ilgili bilgiler aldım. Öğrendiğim kadarıyla hastanemizin proje çalışmaları tamamlanmış. Önümüzdeki hafta proje ihale yapılması için TOKİ'ye gönderilecek."

TOKİ'nin ihaleleri önem sırasına göre gerçekleştirdiğini bildiren Erdem, şunları belirtti:

"Bölge hastanemizin ihalesi bir önce yapılması için önümüzdeki günlerde diğer milletvekili arkadaşlarımızla TOKİ Başkanı Ahmet Haluk Karabel'i ziyaret edeceğiz. Aydın için önemli olduğunu düşündüğümüz bu hizmetin ve diğer bütün hizmetlerin takipçisiyiz."

- AYDIN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Aydın Milletvekili Erdem: '600 Yataklı Bölge Hastanesinin Projesi Tamamlandı' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan'ın işgalinden kurtardı Erol Bulut'tan dikkat çeken şampiyonluk temennisi: Umarım sezon sonuna kadar namağlup gideriz Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı