AK Parti Aydın Milletvekilleri, Belediye Başkanları ile Toplantı Yaptı - Son Dakika

AK Parti Aydın Milletvekilleri, Belediye Başkanları ile Toplantı Yaptı

18.02.2012 16:08
AK Parti Aydın Milletvekilleri, Belediye Başkanları ile Toplantı Yaptı, System.String[]

AK Parti Aydın Milletvekilleri Mehmet Erdem ve Gültekin Kılınç, il genelindeki AK Parti'li belediye başkanları ile toplantı yaptılar.

AK Parti Aydın Milletvekilleri Mehmet Erdem ve Gültekin Kılınç, il genelindeki AK Parti'li belediye başkanları ile toplantı yaptılar.

Kuyucak'a bağlı Pamukören beldesindeki Obam restoranda düzenlenen toplantıda konuşan Milletvekili Erdem, Aydın'ın büyükşehir olması ile ilgili bir sorunun olmadığını belirterek, belediye başkanlarının bu konuyu vatandaşlara iyi anlatması gerektiğini söyledi.

Belediye başkanlarından, Aydın'ın büyükşehir olmasından sonra belediyelerin gelir ve giderlerin nasıl olması gerektiği konusunda kendilerine dosya hazırlamasını isteyen Erdem, bu dosyalardaki fikir ve istekleri AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi'ye ileteceklerini söyledi.

Milletvekili Kılınç da TBMM'nde muhalefet milletvekillerinin meclisi çalıştırmadığını öne sürerek, Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk kez meclisin CHP Milletvekillerince işgal edildiğini söyledi.

Bunun tüm dünyaya kötü bir örnek olduğunu vurgulayan Kılınç, "AK Parti Hükümeti bu ülkede hizmet üretmeye devam edecektir. Bundan da hiç kimsenin kuşkusu olmasın" diye konuştu.

- AYDIN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Aydın Milletvekilleri, Belediye Başkanları ile Toplantı Yaptı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İzmir'deki depremde yeni binalar da yıkıldı! Vatandaşlar hesap sorulmasını istiyor 5'er kiloluk kırlangıç balıkları 500'er liradan satışa sunuldu Marmara Bölgesi'nde kuvvetli sağanak bekleniyor Ailesinden gizlice doğum yapan 14 yaşındaki kız çocuğunun bebeği, derin dondurucuda bulundu Depremin vurduğu Seferihisar, havadan görüntülendi İzmir depreminden sonra yaptığı paylaşım infial yarattı! "Felaketi kendileri istedi" diyen şahıs yakalandı Depremin dehşetini ortaya çıkaran apartman! Prof. Dr. Oğuz Çelik, 'bomba kat'a dikkat çekti Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı