AK Parti Batman Merkez İlçe Başkanı Görevine Başladı - Son Dakika

AK Parti Batman Merkez İlçe Başkanı Görevine Başladı

12.01.2012 09:40
AK Parti Batman Merkez İlçe Başkanı Görevine Başladı, System.String[]

AK Parti Batman Merkez 4.Olağan İlçe Kongresinde başkan seçilen Diyaettin Uçar, İlçe Seçim Kurulu'ndan mazbatasını alarak görevine başladı.

AK Parti Batman Merkez 4. Olağan İlçe Kongresinde başkan seçilen Diyaettin Uçar, İlçe Seçim Kurulu'ndan mazbatasını alarak görevine başladı.

Uçar, yaptığı açıklamada, bayram havasında yapılan kongreyi birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde tamamladıklarını ifade ederek, "Delegelerimizden aldığımız güç ile bayrağı daha güzel yerlere götürmek için var gücümüzle çalışıp, koyduğumuz hedeflere emin adımlarla yürümek istiyoruz" dedi.

Uçar, daha büyük hedeflere ulaşmak için var gücüyle çalışacağını belirtti.

- BATMAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Batman Merkez İlçe Başkanı Görevine Başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Buse Varol, 1,5 yaşındaki oğluna İstiklal Marşı'nı okutarak Şevval Şahin'e gönderme yaptı Ünlü model Brenda Patea, Alman tenisçi Alexander Zverev'den hamile olduğunu duyurdu Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne sert tepki: Ahlaksızlar, namussuzlar İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım Derya Uluğ'un Aykut Kocaman için "Malum teknik direktör" demesi, sosyal medyada tepki çekti Gözü dönmüş eş, aldattığından şüphelendiği 17 yıllık karısını boğarak öldürdü Katıldığı program sonrası Türkiye'de gündem olan Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral'dan tehdit Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Bülent Çaplı, sessiz sedasız istifa etti