AK Parti Bayramlaşma - Son Dakika

AK Parti Bayramlaşma

2 yıl önce

- AK Parti bayramlaşma Ak Parti'yi 8 parti ziyaret ettiANKARA - AK Parti Genel Merkezi'nde partiler arası gerçekleşen bayramlaşma sona erdi.

AK Parti Bayramlaşma, System.String[]

- AK Parti bayramlaşma

Ak Parti'yi 8 parti ziyaret etti


ANKARA - AK Parti Genel Merkezi'nde partiler arası gerçekleşen bayramlaşma sona erdi.

AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen bayramlaşmaya 8 parti iştirak etti. Ak Parti'de Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, Hüda-Par, Saadet Partisi, Büyük Birlik Partisi, Demokratik Sol Parti, Demokrat Parti ve İYİ Parti ile bayramlaşma düzenlendi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Ankara milletvekili Ali İhsan Arslan, Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Nurten Güngör ve Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Enes Günay konukları misafir etti.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Eren ve heyeti AK Parti Genel Merkezi"ni ziyaret etti. Karacan, BBP heyetine teşekkür etti. Eren, Türk İslam aleminin Bayram'ını idrak ettiklerini söyleyerek, AK Partki'ye yapılmış saldırı olarak kabul ettiklerini ve kınadıklarını kaydetti. Eren, '24 Haziran'da Cumhur ittifakına başarılar diledi.

Demokratik Sol Parti Genel Başkan yardımcısı Dilara Tambova ve Selçuk Karakülçe ve Parti Meclisi üyesi Hikmet Aydemir Genel Merkezi ziyaret etti. Tambova, Türkiye'nin seçim ortamına gireceğini söyleyerek, seçimleri bayram tadında atlatmayı diledi. Tambova, AK Parti'ye baş sağlığı dileyerek, hiç bir şekilde bu tür olayların olmamasını istedi. Tambova, seçimlere katılmadıklarına dikkat çekerek, iç hukuk yollarını tükettiklerini ve durumlarını anlatmak için Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne davayı götürdüklerini söyledi.

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Nuri Efe ve heyeti Genel Merkezi ziyaret etti. Karacan, Bayram'ların huzur getirmesini diledi. Efe, Bayram'larını tebrik ederek, birlik, beraberliğin, kardeşliğin önemine dikkat çekti. Efe, seçimleri işaret ederek, "Bu seçimlerin vatanımıza, milletimize hayırlı, uğurlu olması, seçilecek arkadaşlarımızın ülkemize gelecek hayırlı hizmetlere vesile olmasını niyaz ediyoruz" ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Şenol Bal ve heyetiAK Parti Genel Merkezi'ni ziyaret ettiler. Bal Türkiye'nin her gününün bayram olması dileğiyle sözlerine başladı. Bal, "Ülkemiz 25 Haziran'da aydınlık bir güne 'merhaba' diyecektir diye düşünüyoruz. Bu ülkenin vatandaşları olarak herkesin birbiriyle kucaklaşması, Genel Başkanımızın ifade ettiği gibi bir bayram sofrası etrafında bütün milletimizin oturmasını manzarasını her gün yaşamak istiyoruz" şeklinde konuştu. (AUÖ - BC -

AK Parti Bayramlaşma

Haber Yayın Tarihi: 16.06.2018 02:42 Kaynak: İHASon Dakika

Görev başındaki polis, emniyetin tuvaletinde sevgilisiyle uygunsuz halde basıldı
Karın ağrısı şikayetiyle geldiği hastanede iç organlarının ters yerde olduğunu öğrendi Emekliler yeni promosyon ödemelerini 1 Mart itibariyle alacak

Son Dakika Haberleri