AK Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatı Dayanışma Yemeği Düzenlendi - Son Dakika

AK Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatı Dayanışma Yemeği Düzenlendi

05.01.2012 17:00
AK Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatı Dayanışma Yemeği Düzenlendi, System.String[]

AK Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatı, hafta sonu yapılacak 4.Olağan Genel Kurul öncesi birlik beraber ve dayanışma yemeği düzenledi.

AK Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatı, hafta sonu yapılacak 4. Olağan Genel Kurul öncesi birlik beraber ve dayanışma yemeği düzenledi.

AK Parti İlçe Başkanı Harun Demirci, yemekte yaptığı konuşmada, 13 Mayıs 2010 tarihinde genel merkez tarafından ilçe başkanlığına getirildiğini belirterek, "Aynı zamanda İl Genel Meclisi üyeliği görevini yürütmekteyim. Bu görevler bizi asla ve asla şımartmamıştır. Verilen her görev sorumluluğumuzu artırmıştır. Bu makam ve mevkileri asla bir güç aracı olarak kullanmadık. Biz biliyoruz ki bu makam ve mevkiler gelip geçicidir. Asıl olan hoş bir seda bırakmaktır. Sizlerin iyi ve kötü günlerinde de yanınızdayız. Biz AK Parti sevdalısıyız. Biz Beşikdüzü sevdalısıyız. Bizim derdimiz ilçemizin tüm sorunlarını çözme derdidir. Bu birlik beraberlik olduğu sürece her türlü sorunun üstesinde geleceğiz" dedi.

"Biz makam ve mevki peşinde değiliz" diyen Demirci, şunları söyledi:

"AK Parti olarak Beşikdüzü'nde hata yapma lüksümüz yok. İnşallah hep beraber, hep birlikte partimizi ve ilçemizin ufkunu daha ileri noktalara getireceğiz. Teşkilat olarak sizlerin desteğini istiyoruz. Genel merkezin başarılı olan yönetimlerin devamı yönünde kararı var. Şimdi düşünün ki yolda iyi giden kaptanı, şoförü iyi olan bir araba var. Araba iyi gidiyor. Giden arabanın frenine basarak 'siz inin, başka bir şoför binecek' demek hem teşkilatçılıkta, hem de Beşikdüzü'ne hizmet noktasında eksiklik olur diye düşünüyorum."

- TRABZON

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatı Dayanışma Yemeği Düzenlendi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş, koronavirüse yakalandı Son Dakika: Ankaragücü-Hatayspor maçı ileri bir tarihe ertelendi Hababam Sınıfı'ndaki sahne gerçek oldu! Niğde'de ormanda okul açıldı Optimar'dan genel seçim anketi! AK Parti zirvede tutunurken, sadece 3 parti barajı geçebildi Sıla ve Hazer Amani çiftinin sık sık ayrılıp barıştığı öne sürüldü ABD'li Citi'den gümüş ve altın fiyatlarında yükseliş tahmini! Rekor gelebilir İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı 8 aylık kızı 7. kez ameliyat olan Sinan Özen, son durumu anlattı: Mecalimiz kalmadı