AK Parti Beşikdüzü Üyeleri Yemekte Buluştu - Son Dakika

AK Parti Beşikdüzü Üyeleri Yemekte Buluştu

05.01.2012 15:48
AK Parti Beşikdüzü Üyeleri Yemekte Buluştu, System.String[]

AK Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatı tarafından birlik beraberlik ve dayanışma yemeği düzenlendi.

AK Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatı tarafından birlik beraberlik ve dayanışma yemeği düzenlendi.

Dillioğlu Tesisleri'nde verilen yemekte konuşan AK Parti Beşikdüzü İlçe Başkanı Harun Demirci, ilçede yapılan ve yapılması planlanan hizmetler hakkında bilgi verdi. 7 Ocak Cumartesi günü Beşikdüzü'nde yapılacak 4. Olağan Genel Kuruluna da değinen Demirci, "13 Mayıs 2010 tarihinde genel merkezimiz tarafından ilçe başkanlığına getirildim. Aynı zamanda İl Genel Meclisi üyeliği görevini yürütmekteyim. Bu görevler bizi asla ve asla şımartmamıştır. Verilen her görev sorumluluğumuzu artırmıştır. Makam ve mevkileri hiçbir zaman bir güç aracı olarak kullanmadık. Biliyoruz ki makam ve mevkiler gelip geçicidir. Asıl olan hoş bir seda bırakmaktır. Sizlerin iyi ve kötü günlerinde de yanınızdayız. Bizim derdimiz ilçemizin tüm sorunlarını çözme derdidir. Bu birlik beraberlik olduğu sürece her türlü sorunun üstesinden geleceğiz." diye konuştu.

Genel merkezin başarılı olan yönetimlerin devamı yönünde kararı olduğunu ifade eden Demirci, sözlerini şöyle sürdürdü: "7 Ocak Cumartesi günü yapılacak ilçe kongremiz, ilçemiz ve partimiz için de çok önemlidir. İnşallah hep beraber, hep birlikte partimizi ve ilçemizin ufkunu daha ileri noktalara getireceğiz. Teşkilat olarak sizlerin desteğini istiyoruz. var. Şimdi düşününki yolda iyi giden bir araç var. Araba iyi gidiyor. Giden arabanın frenine basarak sizinin başka bir şoför binecek demek hem teşkilatçılıkta, hem de Beşikdüzü'ne hizmet noktasında eksiklik olur diye düşünüyorum."

AK Parti Beşikdüzü Üyeleri Yemekte Buluştu
AK Parti Beşikdüzü Üyeleri Yemekte Buluştu

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel AK Parti Beşikdüzü Üyeleri Yemekte Buluştu - Son Dakika


Son Dakika

Kemar Roofe, orta sahadan attığı golle Avrupa Ligi'ne damga vurdu Mesut Özil'in MLS ekiplerinden DC United'a transfer olacağı iddia edildi Rusları çaresiz bırakan Bayraktar SİHA'nın iki büyük sırrı Taksiciden kadın müşteriye şok tehdit: Seni gebertirim kadın Melek Aslan cinayetinde korkunç detay: Ablasının çıplak fotoğrafını atıp ''Ablanın geceliği ne kadar'' diye sormuş Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Milyonlarca çalışanı ilgilendiren teklif Meclis'te kabul edildi! İşte detaylar Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı