AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Elkin'den kapalı sulama sistemi projesi açıklaması - Son Dakika

AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Elkin'den kapalı sulama sistemi projesi açıklaması

04.07.2020 15:39
AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Elkin'den kapalı sulama sistemi projesi açıklaması, System.String[]

AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Recep Elkin, yöre çiftçisinin beklediği kapalı sulama sistemi projesi çalışmalarının başladığını bildirdi.

AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Recep Elkin, yöre çiftçisinin beklediği kapalı sulama sistemi projesi çalışmalarının başladığını bildirdi.

Elkin, yaptığı yazılı açıklamada, ilçe teşkilatı olarak Ankara'da bakanlıklar nezdinde yürüttükleri girişim ve çalışmaların meyvesini verdiğini dile getirdi.

Bir süre önce AK Parti Konya milletvekilleri Gülay Samancı ve Tahir Akyürek'le birlikte ilçe teşkilatı olarak heyet halinde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret ettiklerini hatırlatan Elkin, bu ziyarette yapılan görüşmelerde, bölgeyi yakından ilgilendiren yatırım ve planlamaların hayata geçirilebilmesi için düğmeye basıldığını belirtti.

Bu kapsamda ilk etapta çiftçilerin dört gözle beklediği kapalı sulama sistemi çalışmalarının başlatıldığını vurgulayan Elkin, "Kapalı sulama sistemi talebimize göstermiş oldukları ilgiden dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum'a, Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli'ye, Konya milletvekillerimiz Gülay Samancı Hanımefendi ile Sayın Tahir Akyürek'e ilçemiz adına çok teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz." ifadesini kullandı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Elkin'den kapalı sulama sistemi projesi açıklaması - Son Dakika


Son Dakika

Çukur'a damga vuran sahne! Dışlanan Yamaç, yeniden mahalleye alındı Meteoroloji uyardı: İstanbul'da sisin ardından sağanak yağış geliyor Senato, Trump'ın Yüksek Mahkeme yargıcı adayı Amy Coney Barrett'i onayladı Kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 2 ay daha uzatıldı Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı