AK Parti Bilecik Aday Tanıtım Toplantısı - Bilecik - Son Dakika

AK Parti Bilecik Aday Tanıtım Toplantısı - Bilecik

13.01.2019 21:49

AK Parti'nin Bilecik'te 7 ilçe ve 3 belde belediye başkan adayı törenle tanıtıldı.

AK Parti'nin Bilecik'te 7 ilçe ve 3 belde belediye başkan adayı törenle tanıtıldı.

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti MKYK üyesi ve Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, AK Parti'nin sloganının "Halka hizmet Hak'ka hizmet" olduğunu söyledi.

Zeybek, AK Parti yerelde büyük bir dönüşüm ve değişim oluşturduğunu belirterek, "Milletimizin belediyecilik adına hasret kaldığı her ihtiyacını gidermek için birçok başarılı çalışmayı hayata geçirmiştir. AK Parti hükümetleri de ülkemizi 2023'e taşımak için aşkla heyecanla çoşkuyla çalışmış ve neticede yerel yönetimlerle hükümet uyumuyla ayağa kalkan şehirler vücut bulmuştur." diye konuştu.

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı da AK Parti'nin, kökü Malazgirt'e dayanan ve 1071'de Türklerin Anadolu'ya girişine dayanan bir medeniyetin temsilcilerinin yeni dönem içinde 14 Ağustos 2001'de adını koydukları bir davanın adı olduğunu vurguladı.

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can da hep birlikte daha güzele ve iyiye ulaşmak adına canla başla ilk günkü heyecanla 2023 Bilecik'ini, Türkiyesi'ni hep beraber inşa etmek için gece gündüz çalışacaklarını dile getirdi.

Emine Zeybek, programda daha sonra 7 ilçe ile 3 beldenin adaylarını açıkladı.

Açıklamaya göre, Bozüyük ilçesi Fatih Bakıcı, Gölpazarı ilçesi Hayri Suer, Söğüt ilçesi Osman Yılmaz, Yenipazar ilçesi Zafer Atılgan, Osmaneli ilçesi Mustafa Kürek, İnhisar Mehmet Kepez ve Pazaryeri ilçesi adayı Muzaffer Yalçın oldu.

Ayrıca, Bilecik merkez Vezirhan beldesi Kemal Gergin, Bayırköy beldesi Mustafa Yaman ile Bozüyük ilçesine bağlı Dodurga beldesi adayı da Selim Tuna olarak açıklandı.

Tüm adaylar programın sonunda toplu fotoğraf çektirdi.

AK Parti Bilecik Aday Tanıtım Toplantısı - Bilecik
AK Parti Bilecik Aday Tanıtım Toplantısı - Bilecik
AK Parti Bilecik Aday Tanıtım Toplantısı - Bilecik
AK Parti Bilecik Aday Tanıtım Toplantısı - Bilecik

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Bilecik Aday Tanıtım Toplantısı - Bilecik - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

İsmail Saymaz'la çektiği halayla çok konuşulan Ertuğrul Özkök, koronavirüse yakalandı 21:18 İsmail Saymaz'la çektiği halayla çok konuşulan Ertuğrul Özkök, koronavirüse yakalandı El değiştiren Newcastle United'da cübbe ve sarık krizi: Arap giysileri giyerek gelmeyin 20:47 El değiştiren Newcastle United'da cübbe ve sarık krizi: Arap giysileri giyerek gelmeyin DSÖ'den endişelendiren korona raporu: Türkiye, İngiltere ve Rusya'da vakalar artıyor 20:35 DSÖ'den endişelendiren korona raporu: Türkiye, İngiltere ve Rusya'da vakalar artıyor
Ekrem İmamoğlu eylem yapan öğrencilerin taleplerini yerine getirdi 19:36 Ekrem İmamoğlu eylem yapan öğrencilerin taleplerini yerine getirdi Şamil Tayyar, Bülent Arınç'a ateş püskürdü: Kodese tıkılacağını düşünüyorsan neden AK Parti'de duruyorsun? 19:13 Şamil Tayyar, Bülent Arınç'a ateş püskürdü: Kodese tıkılacağını düşünüyorsan neden AK Parti'de duruyorsun? Herkes bu ameliyatı bekliyordu! İşte domuz böbreğinin ölü bir insana nakil işleminin ilk sonuçları 17:37 Herkes bu ameliyatı bekliyordu! İşte domuz böbreğinin ölü bir insana nakil işleminin ilk sonuçları
Çocuğunun iple bağlı fotoğraflarını gösteren baba, annesinin oğlunu darbettiğini iddia etti 17:15 Çocuğunun iple bağlı fotoğraflarını gösteren baba, annesinin oğlunu darbettiğini iddia etti Sibel Can'ın oğlu, iki kadınla otele girerken yakalandı 15:50 Sibel Can'ın oğlu, iki kadınla otele girerken yakalandı
Advertisement