AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, TBMM'de Kaydını Yaptırdı - Son Dakika

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, TBMM'de Kaydını Yaptırdı

24 Haziran Genel Seçimlerinde Bilecik’ten AK Parti Milletvekili seçilen Selim Yağcı, Türkiye Büyük Millet Meclisinde 27. Dönem Milletvekilliği kaydını yaparak görevine başladı.

24 Haziran Genel Seçimlerinde Bilecik'ten AK Parti Milletvekili seçilen Selim Yağcı, Türkiye Büyük Millet Meclisinde 27. Dönem Milletvekilliği kaydını yaparak görevine başladı.


Eşi Fatma Yağcı ile birlikte kayıt programına giden Milletvekili Selim Yağcı, kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra basın mensupları ve meclis çalışanlarına, Bilecik'e ait lezzetlerden olan nar ve ayva lokumları ikram etti. 24 Haziran Seçimlerinin Türkiye ve dünya için yeni bir dönemin başlangıcı olduğunu vurgulayan Yağcı, "Türkiye Büyük Millet Meclisi 27. Dönem Milletvekilliği kaydımızı çok değerli hayat arkadaşım, can yoldaşım eşim Fatma Yağcı Hanımefendi ile birlikte gerçekleştirdik. 24 Haziran seçimleri Türkiye ve Dünya için yeni bir dönemin başlangıcı. Demokrasi ve hukuk devletinin hakim olduğu ve güzel bir geleceği hep birlikte kuracağımıza olan güçlü inancımızla rozetlerimizi taktık. Rabbim bu Gazi Meclis'te şehrimize, milletimize ve ülkemize hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah. Artık hem hemşehrilerimiz hem de ülkemiz adına hep birlikte çalışacağız. 27. Dönem Milletvekilliği şehrimize, milletimize ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olsun" İfadelerini kullandı.


Milletvekili Selim Yağcı daha sonra Meclisteki odasında ve Meclis salonunda eşi Fatma Yağcı ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. - BİLECİK

Son Dakika

18:10 Brezilyalı futbolcu Jailson, Fenerbahçe'den ayrılmak istiyor 18:05 Irak'ta Türkiye sınırındaki Metina Dağı'na Peşmerge konuşlandırıldı 15:45 Hız limitini aşan sürücünün gösterdiği korkunç gerekçe cezadan yırtmasını sağladı 15:00 Polise maskesiz yakalanan vatandaş, ceza kesilince kendisini tokatladı 14:10 TRT'nin yeni dizisi ekrana gelmek için gün sayıyor! Tövbeler Olsun'dan ilk kareler yayınlandı 14:03 Oyunculuk hayaliyle evden kaçan genç kızın başına gelmeyen kalmadı! Sokaklarda kaldı, taciz edildi, bıçaklandı 13:50 Sevgilisinin arkadaşıyla yatakta basılan eski manken için mahkemeden zorla getirilme kararı 13:16 Yolcu taşımacılığının efsane firması Varan, Türkiye yollarına geri döndü 13:14 Kocasını minibüste başka kadınla yarı çıplak halde basan kadın, öfkeden deliye döndü 12:15 Emniyet kemeri hayat kurtardı! Trafik kazası geçiren sunucu Zeynep Tandoğan ölümden döndü 12:00 Bakan Albayrak ve ailesine hakaret eden zanlının mahkemedeki ifadesi ortaya çıktı: İroni yapmak istemiştim 11:38 Yeşim Salkım, pandemi döneminde maske üretmeye başlayanlara öfke kustu: Sahtekarsınız 09:58 Fenomen Duygu Özaslan'ın selülitli bikinili pozları sosyal medyada gündem oldu 09:33 Prof. Dr. Mehmet Ceyhan açıkladı: ABD'de bir kişinin ölümüne sebep olan "beyin yiyen amip" Türkiye'de de var 08:36 Dünyanın nazar boncuğu Meke Gölü, kurudu kaldı