AK Parti Bolu Milletvekili Ercoşkun'dan PTT'ye Ziyaret - Son Dakika

AK Parti Bolu Milletvekili Ercoşkun'dan PTT'ye Ziyaret

27.11.2012 10:00
AK Parti Bolu Milletvekili Ercoşkun'dan PTT'ye Ziyaret, System.String[]

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, PTT Bolu Başmüdürlüğü'ne atanan Sami Arlı'yı ziyaret etti.

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, PTT Bolu Başmüdürlüğü'ne atanan Sami Arlı'yı ziyaret etti.

Kurumun çalışmaları hakkında Ercoşkun'a bilgi veren Arlı, Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) satışları nedeniyle yoğunluk yaşadıklarını belirtti.

Çok sayıda kurumla çalışarak hizmet kalitesini ve hızını artırdıklarını aktaran Arlı, "Her tarafa her saatte gitmeye hazırız. Kurumlarla çalışıyoruz. Hizmeti vatandaşların ayağına götürüyoruz" diye konuştu.

Ercoşkun ise Arlı'ya yeni görev yerinin hayırlı olmasını dileyerek,

"İnşallah hep birlikte Bolu halkına hayırlı hizmetlerde bulunuruz. Allah utandırmasın. Hizmet noktasında sizlerin bir çalışma arkadaşı olmaya hazırız" şeklinde konuştu.

Ziyarete AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erol Özak, İl Genel Meclisi Başkanı Mücahit Kutlu, AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Deligöz ve il yönetiminden Murat Demirel katıldı.

Muhabir: Abdülhamid Hoşbaş

Yayıncı: Kemal Kaymak - BOLU

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Bolu Milletvekili Ercoşkun'dan PTT'ye Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Uzun zamandır ortalarda olmayan Mehmet Çilingiroğlu, ABD'den bombayı patlattı: Koronanın kesin tedavisi bulundu Fransa'dan sonra İngiltere ve Avusturya'da da sokağa çıkma yasağı ilan edildi İzmir depremiyle ilgili provokatif paylaşım yapan 2 kişi tutuklandı Galatasaray'da Ankaragücü maçında Marcao ve Saracchi sakatlandı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma alındı