Son Dakika Haberleri: AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, Anjiyo Oldu!

AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, Anjiyo Oldu!

18 gün önce

AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, Ankara'da rutin check-up için gittiği özel bir hastanede anjiyo oldu. Petek, Twitter hesabından paylaştığı mesajla iyi olduğunu duyurdu.

AK Parti Burdur Milletvekili Reşat PetekAnkara'da rutin check up için gittiği özel bir hastanede anjiyo oldu.

RUTİN KONTROL İÇİN GİTTİ, ANJİYO OLDU

Rutin olarak sağlık kontrolleri için hastaneye giden AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek'e, ana arter damarda tıkanıklık teşhisi konulunca dün öğle saatlerinde anjiyo yapıldı.

TABURCU EDİLDİ

Stent takıldığı öğrenilen Milletvekili Petek, yapılan operasyon sonrasında doktorlar tarafından bir hafta istirahat etmesi şartıyla taburcu edildi. Operasyon geçirdiği hastaneden taburcu olan Petek'in Ankara'dan İstanbul'da bulunan evine giderek istirahat ettiği öğrenildi.

DEVLETİN ZİRVESİNDEN GEÇMİŞ OLSUN TELEFONU

Petek'e Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan mesaj yoluyla, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve Başbakan Binali Yıldırım başta olmak üzere, siyaset ve yargı camiasının önemli isimleri de telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN "İYİYİM" DEDİ

Petek'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Değerli dostlarım, hastalığım sebebiyle şifa dileklerinizi içeren mesaj ve telefonlarınıza, doktorumun tavsiyesiyle biraz istirahat etmem zorunlu olduğundan cevap veremiyorum. Hakkınızı helal edin. Hamdolsun iyileşiyorum. Dualarınızı eksik etmeyin. Selam ve dua ile" dedi.Kanadalı Instagram Fenomeni Sevgilisiyle Cinsel İlişkiye Girdiği Anları Canlı Yayın Yaptı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan İsrail Başbakanı Netanyahu'ya Sert Cevap!
Nazlı Çelik Ödülünü Şehitlere, Rakibi Fatih Portakal İse Ekip Arkadaşlarına İthaf Etti