AK Parti Bursa Milletvekili Öztürk, İl Emniyet Müdürü Kahya'yı Ziyaret Etti - Son Dakika

AK Parti Bursa Milletvekili Öztürk, İl Emniyet Müdürü Kahya'yı Ziyaret Etti

17.02.2012 15:20
AK Parti Bursa Milletvekili Öztürk, İl Emniyet Müdürü Kahya'yı Ziyaret Etti, System.String[]

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Öztürk, İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya'yı ziyaret etti.

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Öztürk, İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya'yı ziyaret etti.

Öztürk, ziyarette Bursa'nın güvenli ve yaşanabilir bir kent olması için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini belirterek, Bursa emniyetinin üzerine düşen görevleri yerine getirmesinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Bursa'nın sorunlarının ortak akıl çerçevesinde hareket ederek çözülebileceğini dile getiren Öztürk, bu sayede Bursa'nın daha yaşanabilir bir kent olacağına değindi.

Emniyet güçlerinin Türkiye'de önemli bir görevi yerine getirdiğine dikkat çeken Öztürk, "Halkımız sizlerin sayesinde yataklarında rahatça uyumaktadır. Sizlerin özverili çalışmaları sayesinde ülkemizde asayiş konusunda bir sıkıntı yaşamıyoruz" diye konuştu.

İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya ise emniyet olarak halkın güvenliği için çalıştıklarını belirtti.

Bursa'nın göç alan bir kent olmasından dolayı sürekli büyüdüğüne işaret eden Kahya, özellikle trafikte yaşanan sorunların çözümü için çalıştıklarını kaydetti.

- BURSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Bursa Milletvekili Öztürk, İl Emniyet Müdürü Kahya'yı Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Buse Varol, 1,5 yaşındaki oğluna İstiklal Marşı'nı okutarak Şevval Şahin'e gönderme yaptı Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne sert tepki: Ahlaksızlar, namussuzlar Son Dakika! Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Charlie Hebdo dergisi yetkilileri hakkında resen soruşturma Turizm sektöründen istifa edip Manisa'ya yerleşen girişimci hem kendi hem de köylünün hayatını değiştirdi İlçenin girişindeki nüfus kısmı boş tabelayı görenler şaşkınlığını gizleyemiyor Evli kadına attığı çıplak fotoğrafları ifşa olan Cem Özer, eşiyle el ele görüntülendi Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan 'İstanbul' uyarısı: Çok acil kademeli mesaiye geçilmeli