AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Bostancı Yeniden Aday Oldu - Son Dakika

AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Bostancı Yeniden Aday Oldu

05.01.2012 15:00
AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Bostancı Yeniden Aday Oldu, System.String[]

AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Bünyamin Bostancı, 15 Ocak'ta yapılacak ilçe başkanlığı kongresinde yeniden başkanlığa aday olduğunu bildirdi.

AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Bünyamin Bostancı, 15 Ocak'ta yapılacak ilçe başkanlığı kongresinde yeniden başkanlığa aday olduğunu bildirdi.

Bostancı, gazetecilere yaptığı açıklamada, partilerinin genel merkez kararı doğrultusunda adaylığını açıkladığını söyledi.

İlçe başkanı olarak ilk görevini 2002'de aldığını hatırlatan Bostancı, şöyle konuştu:

"O yıldan bugüne partinin her kademesinde görev aldım. Partimizin genel merkezi bu dönem olduğu gibi her dönem Türkiye genelinde teşkilatlarını çok sıkı takip ediyor. Ben de bu süreçte genel merkezin kararını bekledim. Genel merkezden gelen koordinatör milletvekillerimizle istişare yaparak adaylığım konusunda karar verildi. Bu süreçte bize destek veren belde başkanlarımıza ve partimizin her kademesinde görev alan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 15 Ocak'ta yapılacak olan ilçe başkanlığı kongresinde yeniden başkanlığa aday oldum."

- ZONGULDAK

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Bostancı Yeniden Aday Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Akaryakıtta vergi kaçakçılarına dev operasyon! 1,2 milyar liralık satış verisini silen 157 istasyon tespit edildi Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın doğum gününü el ele fotoğrafları ile kutladı: İyi ki doğdun Kutsi, rol aldığı dizideki çocuk oyuncunun annesi ile evlilik kararı aldı Iğdırlı girişimcilerin bulduğu 50 milyon tona yakın tuz rezervi keşfi, bölge halkını sevince boğdu Ağrı'da buz sarkıtları metrelerce uzadı! Görenler şaşkınlığını gizleyemiyor Başkan Biden talimat verdi! ABD, Suriye'deki İran destekli gruplara hava saldırısı düzenledi Survivor'da tansiyon yükseldi! Ünlüler ve gönüllüler birbirine girdi Bakan Fahrettin Koca'ya kalabalık parti kongreleri soruldu, bilindik uyarılarla yanıt verdi