AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Bostancı Yeniden Aday Oldu - Son Dakika

AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Bostancı Yeniden Aday Oldu

9 yıl önce

AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Bünyamin Bostancı, 15 Ocak'ta yapılacak ilçe başkanlığı kongresinde yeniden başkanlığa aday olduğunu bildirdi.

AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Bostancı Yeniden Aday Oldu, System.String[]

AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Bünyamin Bostancı, 15 Ocak'ta yapılacak ilçe başkanlığı kongresinde yeniden başkanlığa aday olduğunu bildirdi.


Bostancı, gazetecilere yaptığı açıklamada, partilerinin genel merkez kararı doğrultusunda adaylığını açıkladığını söyledi.


İlçe başkanı olarak ilk görevini 2002'de aldığını hatırlatan Bostancı, şöyle konuştu:


"O yıldan bugüne partinin her kademesinde görev aldım. Partimizin genel merkezi bu dönem olduğu gibi her dönem Türkiye genelinde teşkilatlarını çok sıkı takip ediyor. Ben de bu süreçte genel merkezin kararını bekledim. Genel merkezden gelen koordinatör milletvekillerimizle istişare yaparak adaylığım konusunda karar verildi. Bu süreçte bize destek veren belde başkanlarımıza ve partimizin her kademesinde görev alan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 15 Ocak'ta yapılacak olan ilçe başkanlığı kongresinde yeniden başkanlığa aday oldum."


- ZONGULDAK

Haber Yayın Tarihi: 05.01.2012 03:00 Kaynak: AASon Dakika

Atakan Kayalar'ın "Gaipten sesler duyuyorum" dediği video büyük yankı uyandırdı
Göktuğhan Argın, Ali Koç'a sorduğu soru nedeniyle tazminatsız işten çıkarılmak istendiğini söyledi Çin'deki koronavirüs salgını nedeniyle araba satışları yüzde 92 düştü