Son Dakika Haberleri: AK Parti Çerkeş İlçe Danışma Kurulu Toplantısı

AK Parti Çerkeş İlçe Danışma Kurulu Toplantısı

7 yıl önce

AK Parti Çerkeş İlçe Danışma Kurulu Toplantısı yapıldı.

AK Parti Çerkeş İlçe Danışma Kurulu Toplantısı, System.String[]
AK Parti Çerkeş İlçe Danışma Kurulu Toplantısı yapıldı.

AK Parti Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz, Çerkeş Vali Erdal Aksu Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulunda düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Çerkeş ile ilgili iki projeyi çok önemsediğini söyledi.

Bunların, Kızılcahamam ile Çerkeş arasına yapılacak tünel ve ilçeye meslek yüksekokulu kazandırılması olduğunu aktararak, "Bu işlerin yakın takipçisi olacağım. Çünkü bu işler Çerkeş'in standardını arttıracaktır" diye konuştu.

AK Parti Çankırı İl Başkanı Salim Çivitcioğlu ise,Çerkeş'e daha iyi hizmet etme düşüncesinde olduklarını ifade ederek, 2014 yılında yapılacak yerel seçimlerde belediye başkanlığını kazanacaklarına inandığını kaydetti.

Konuşmaların ardından toplantı basına kapalı devam etti.

Toplantıya, Korgun Belediye Başkanı Halil Öz, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Öztürk, AK Parti Çerkeş İlçe Başkanı Hayati Kaya ve partililer katıldı. - ÇANKIRI
Haber Yayın Tarihi: 28.03.2013 05:05 Kaynak: AABir anda ortaya çıkıp yaşlı kadını raylara itti! O anların görüntüleri yayınlandı İşte Benim Stilim yarışmacısı Bahar Candan'dan tepki çeken klip Ahlaksız turist çift otelin balkonunda cinsel ilişkiye girdi