AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkanlığına Ünlü Yeniden Seçildi - Son Dakika

AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkanlığına Ünlü Yeniden Seçildi

15.10.2017 16:01
AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkanlığına Ünlü Yeniden Seçildi, System.String[]

AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkanlığı görevine Feridun Ünlü yeniden seçildi.

AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkanlığı görevine Feridun Ünlü yeniden seçildi.

AK Parti Çiftlikköy İlçe Kongresi, Çiftlikköy Düğün Salonu'nda yapıldı.

MKYK Üyesi Yasemin Atasever, kongrede yaptığı konuşmada, parti kongrelerinin 2023, 2053 ve 2071 hedefleriyle yapıldığını belirterek, şunları söyledi:

"Dava arkadaşlarımızın bunun bilincinde olacaklarını biliyorum. Onlar sadece bu şehirden sorumlu değiller. Birbirine kader bağıyla bağlı o altın halkalardan birisi oldukları bilinciyle çalışacaklardır. AK Parti, partilerden bir parti değildir, millet hareketidir. AK Parti'nin hikayesi bir millet aşkı hikayesidir."

Kongrede tek listeyle gidilen seçimde mevcut ilçe başkanı Feridun Ünlü yeniden bu göreve seçildi.

Kongreye, AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, AK Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ile belde belediye başkanları ve muhtarlar da katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkanlığına Ünlü Yeniden Seçildi - Son Dakika


Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan işgalinden kurtarıldı Fenerbahçe taraftarından rakibi kızdıracak tezahürat: Trabzon kümeye Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü