Son Dakika Haberleri: AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ;

AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ;

10 gün önce

AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, muhtarların her zaman emrinde olduklarını söyledi.

AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ;, System.String[]
AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, muhtarların her zaman emrinde olduklarını söyledi.

 Çorum Merkez Köy Muhtarları Derneği, AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ köylere hizmet anlamında muhtarların kendileri için önemli olduğunu belirterek, "Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan AK Parti'yi kurarken muhtar bile olamaz dediler. Muhtarlık kurumunu küçük gördüler. Muhtarlık seçimleri Belediye Başkanlığı, milletvekilliği seçiminden çok daha zordur. Geçmişte muhtarlık el üstünde tutulan bir statü değildi ama Recep Tayyip Erdoğan'la birlikte gerek maaşları gerek özlük hakları dikkate alındığında bugün için önemli hale gelindi" dedi.

Türkiye'yi büyük devletlerin yıllardır hep avuttuğunu iddia eden Karadağ, "Askeriyenin, polisin, bürokrasinin, siyasetin içine yerleşmişler. İsrail'e, Siyonizm'e hizmet etme anlamında hiçbir sınır tanımayan Amerika Türkiye'de istediğini yaptırmış. AK Parti iktidarı dönemine kadar istediği zamanda iktidarları gerek askeri darbeyle gerekse siyasetçileri birbirine düşünerek istediğini yaptırmış. Muhtar bile olamaz denilen Recep Tayyip Erdoğan geldikten sonra Türkiye'de bir duruş sergilendi" diye konuştu.

Çorum Merkez Köy Muhtarları Derneği Başkanı Zeki Oral da Karadağ'a besmele yazılı tablo hediye etti. - ÇORUMÇocuklar Duymasın'ın Yeni Havuç'u Alay Konusu Oldu, Yapımcı Eleştirilere Anında Cevap Verdi Hababam Sınıfı'nın Ekrem'i Osman Cavcı Yıllar Sonra Ortaya Çıktı

Adalet Bakanlığı, Salih Müslim'in İadesi İçin Çalışma Başlatıldığını Açıkladı