AK Parti Çubuk İlçe Teşkilatı 15 Ocak'ta Kongreye Gidiyor - Son Dakika

AK Parti Çubuk İlçe Teşkilatı 15 Ocak'ta Kongreye Gidiyor

06.01.2012 11:41
AK Parti Çubuk İlçe Teşkilatı 15 Ocak'ta Kongreye Gidiyor, System.String[]

Çubuk'ta AK Parti ilçe teşkilatının 4.olağan kongresi 15 Ocak pazar günü yapılacak.

Çubuk'ta AK Parti ilçe teşkilatının 4. olağan kongresi 15 Ocak pazar günü yapılacak.

Kongreyle ilgili basın toplantısı düzenleyen AK Parti İlçe Başkanı Tuncay Acehan, 2011 yılında yoğun çalışmalar içerisinde olduklarını belirterek, ilçeye yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi.

Başkan Acehan, 4. olağan kongrenin 15 Ocak'ta yapılacağını ve şu anda yönetimiyle birlikte tek aday olduğunu belirterek, kongrede yeniden göreve talip olacağını bildirdi.

Acehan ilçe teşkilatındaki 8 bin üyeden ve 900 yöneticiden isteyen herkesin aday olabileceğini kaydederek, "Kongrede aktif yönetimin yüzde 50'sini değiştireceğiz. Çalışkan, uyumlu, başarılı ve aktif bir kadro oluşturacağız. Bunun içinde çalışmalarımız devam ediyor" dedi.

- ANKARA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Çubuk İlçe Teşkilatı 15 Ocak'ta Kongreye Gidiyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 27 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 76 kişi vefat etti, 2209 yeni vaka tespit edildi Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak Son Dakika: 500 lirayı aşan altından yeni rekor geldi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın İstanbul Valiliği'nden Kılıçdaroğlu'nun "İmamoğlu toplantıya çağrılmadı" iddialarına yanıt: Biz davet ettik ama taziyem var dedi katılmadı Manchester United, Sancho ve Haaland için 1,9 milyar TL ödemeye hazır Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü