AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı - Son Dakika

AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı

19.05.2014 12:53
AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı, System.String[]

Kütahya'da, AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı, yoğun bir katılımla Belediye Sosyal Tesisleri'ndeki Ahmet Yakupoğlu Salonu'nda yapıldı.

Kütahya'da, AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı, yoğun bir katılımla Belediye Sosyal Tesisleri'ndeki Ahmet Yakupoğlu Salonu'nda yapıldı.

Toplantıya AK Parti Kütahya Milletvekilleri Soner Aksoy ve Vural Kavuncu, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, AK Parti İl Başkanı İshak Gazel, Kütahya Eski Milletvekili Alaettin Güven, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, Kadın Kolları İl Başkanı Ceyda Çetin Erenler, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Özbey, partililer ve mahalle temsilcileri katıldı.

Ak Parti İl Başkanı İshak Gazel, konuşmasına Soma'da şehit olan madencilerin ailelerine başsağlığı dileyerek başladı. Gazel, "Bilindiği gibi, önümüzde Cumhurbaşkanlığı seçimleri var. Daha sonra de genel seçimler var. AK Parti olarak 12 yılda yaptıklarımız ortadadır. Daha yaşanabilir yeniden büyük bir Türkiye için çalıştığımız bu yolda Kütahya için yeni bir sayfa açılmıştır. Ben Belediye Başkanımıza ve Başkan yardımcılarımıza Allah kolaylık versin. İnşallah tüm AK Parti camiamızla birlikte birlik beraberlik içinde çalışacağız ve çok güzel hizmetler yürüteceğiz. Biz sadece Türkiye'de bir düzen değişimi için uğraşmıyoruz dünyanın her tarafına yeni bir düzen getirmek için uğraşıyoruz. Bu noktada teşkilat faaliyetleri tüm kardeşlerimize ilaç olacaktır. Artık önümüzde Cumhurbaşkanlığı seçimi var. Bu seçimlerde yüzde 60'ınüzerindebiroy alacağımıza inanıyorum. Bu noktada hepimize büyük görevler düşüyor. Üye sayımızı mutlaka artırmalıyız" dedi.

Gazel'in konuşmasının ardından Belediye Başkanı Saraçoğlu, Milletvekilleri Kavuncu ve Aksoy da birer konuşma yaparak, görüş ve düşüncelerine dile getirdiler.

Katılımcılara, toplantı sonrasında Belediye Sosyal Tesisleri'nde yemek verildi.(EFE) - KÜTAHYA

AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı
AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı
AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı
AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Buldukları iki açığı Instagram'a bildiren gençlere 50 dolar ödül teklif edildi İran'daki suikast Ortadoğu'yu karıştırdı! Netanyahu 2018'de Fahrizade için "Bu ismi unutmayın" demiş "İntihar etti" dediği eşi kurtulunca gerçekler ortaya çıktı! Tecavüz edip başından vurmuş CNN Türk'teki tweet hatası alay konusu oldu! Canlı yayında Cemil Çiçekler karıştı Dağlık Karabağ'da hezimete uğrayan Paşinyan, sınırdaki altın madeni için Putin'den yardım istedi Son dakika: 2021'de MTV, trafik ve vergi cezaları yüzde 9,11 oranında artacak Yönetmen yardımcılığını bırakan genç kadın, memleketine dönerek annesiyle ejder meyvesi üretimine başladı Uzun süredir ortalarda görünmeyen Bekir Bozdağ, yanlış paylaşımıyla haber oldu