AK Parti'de Kongre Süreci - Son Dakika

AK Parti'de Kongre Süreci

20.08.2017 15:32
AK Parti'de Kongre Süreci, System.String[]

AK Parti'de Tortum İlçe Başkanı Ömer Hancı ve Uzundere İlçe Başkanı Fatih Ertek, bu görevlere yeniden seçildi.

AK Parti'de Tortum İlçe Başkanı Ömer Hancı ve Uzundere İlçe Başkanı Fatih Ertek, bu görevlere yeniden seçildi.

AK Parti Tortum ve Uzundere ilçe kongreleri, Erzurum milletvekilleri Mustafa Ilıcalı, İbrahim Aydemir, Orhan Deligöz, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Genel Merkez Erzurum İl Koordinatörü Alaattin Güven, Tortum Belediye Başkanı Hasan Çakmak ve Uzundere Belediye Başkanı Halis Özsoy'un da katılımıyla yapıldı.

AK Parti İl Başkanı Öz, yaptığı konuşmada, tükenme noktasına gelen Türkiye'nin, AK Parti'nin kurulmasıyla yeniden şaha kalkarak, hızlı bir şekilde yükselmeye başladığını söyledi.

AK Parti'nin adalet ve kalkınma çıtasını çok daha güçlü tutacağını dile getiren Öz, "Bu kongrelerin ardından ilçelerimizin yerel sorunlarını çözerek 2019 yılında çok daha güçlü olarak milletimizin önüne çıkacağız." dedi.

Kongrelerde yapılan seçimler sonucunda Tortum İlçe Başkanlığına Ömer Hancı ve Uzundere İlçe Başkanlığına da Fatih Ertek yeniden seçildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti'de Kongre Süreci - Son Dakika


Son Dakika

Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Herhangi bir can kaybı yok, operasyon devam ediyor Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi Son Dakika: Bakan Koca tek tek sıraladı! İşte İstanbul için planlanan koronavirüs tedbirleri Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu