Ak Parti'den Bir İlk! - Son Dakika

Ak Parti'den Bir İlk!

Ak Parti'de tümgeneral sürprizi

Ak Parti'den Bir İlk!, System.String[]

AK Parti ilk kez rütbeli bir emekli generali milletvekili adayı oyarak gösterdi.

Hava Pilot Tümgeneral Şirin Ünal, Ak Parti'den İstanbul 2. bölgeden milletvekili adayı gösterildi. Ünal 10'uncu sıradan aday oldu.

AK Parti ilk kez rütbeli bir emekli generali milletvekili adayı oyarak gösterdi. Hava Pilot Tümgeneral Şirin Ünal, Ak Parti'den İstanbul 2. bölgeden milletvekili adayı gösterildi. Ünal 10'uncu sıradan aday oldu.

Geçen yıl 30 Ağustos tarihinde emekli olan Hava Pilot Tümgeneral Şirin Ünal, Ak Parti'den İstanbul 2. bölgeden milletvekili adayı gösterildi. Şirin Ünal 10'uncu sıradan aday oldu.

Toplam 28 milletvekilinin Meclis'e gönderileceği İstanbul ikinci bölgeden Ünal'ın seçilme şansı bulunuyor.

2008 ve 2009 Yüksek Askeri Şuralarında iki kez temdit alan ve 2010 şurasında da emekli olan Tümgeneral Şirin Ünal, 4. Ana Jet üs komutanlığı, Eskişehir 1. Taktik Hava Kuvvetleri Komutan yardımcılığı ve Hava Kuvvetleri Harekat Başkanlığı görevlerinde bulunmuştu.


Son Dakika

Kan donduran olay! Bir baba, önce 7 yaşındaki kızını sonra kendisini astı Bursa'da yavru kedi, işkence edilerek öldürüldü Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan maskeyi çenesinin altına takanlara uyarı: Yanlış yapıyorsunuz Son Dakika: Türkiye'de 9 Ağustos günü koronavirüs nedeniyle 15 kişi vefat etti, 1182 yeni vaka tespit edildi Muhabirin sorusu ABD Başkanı Trump'ı kızdırdı! Kürsüyü terk etti Domuz, yaşlı adamın iç çamaşırını çalınca ortaya komik görüntüler çıktı Son Dakika: Sağlık Bakanı Koca, vaka artışı konusunda 4 ilimizi uyardı Beyrut patlamasında ortaya çıkan yeni görüntüler yürekleri ağızlara getirdi Virajı alamayan otomobil şarampole yuvarlandı: 1 ölü, 2 yaralı Yayıncı kuruluş spikerlerinden Emre Gönlüşen, kansere yenik düşerek hayatını kaybetti Son Dakika: Türkiye'de iki koronavirüs aşı adayı hayvan deneylerini tamamladı, biri klinik deney aşamasına ulaştı Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli üretim olan dünyanın ilk lastikli ve elektrikli ekskavatörünü test etti Karı koca arasındaki kavgaya aileler de karışınca kan döküldü: 2 ölü, 1 yaralı Fenerbahçe, Doğukan Sinik için Antalyaspor'a resmi teklif yapacak Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, Muharrem İnce'nin alacağı maksimum ve minimum oy oranlarını paylaştı