AK Parti'den, Kaymakam Güler ve Emniyet Müdürü Yıldız'a Ziyaret - Son Dakika

AK Parti'den, Kaymakam Güler ve Emniyet Müdürü Yıldız'a Ziyaret

12.01.2012 13:40
AK Parti'den, Kaymakam Güler ve Emniyet Müdürü Yıldız'a Ziyaret, System.String[]

AK Parti Reyhanlı İlçe Yürütme Kurulu Başkanı Mehmet Hacıoğlu ve üyeleri, Kaymakam Yusuf Güler ile İlçe Emniyet Müdürü Aydın Yıldız'ı makamında ziyaret etti.

AK Parti Reyhanlı İlçe Yürütme Kurulu Başkanı Mehmet Hacıoğlu ve üyeleri, Kaymakam Yusuf Güler ile İlçe Emniyet Müdürü Aydın Yıldız'ı makamında ziyaret etti.

Hacıoğlu ve kurul üyeleri Mahmut Demiri, Abit Kızılca, Ecevit Cemiloğlu, Hüseyin Akan, Ali Eker, Hasan Kükrer, Cemil Demir ve Mustafa Yumuşak, ilk olarak Kaymakam Güler ile görüştü.

İlçede yapılan yatırımlarla ilgili Güler'den bilgi alan Hacıoğlu ve üyeleri daha sonra İlçe Emniyet Müdürü Yıldız'ı ziyaret etti.

İlçedeki trafik düzeni ve yapılan hizmetlerin konuşulduğu ziyarette Hacıoğlu, AK Parti olarak diğer kurumları da ziyaret edeceklerini söyledi.

- HATAY

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti'den, Kaymakam Güler ve Emniyet Müdürü Yıldız'a Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki yangında mahalleli, evleri yanmasın diye gözyaşlarıyla dua ettiler Hükümete tepki gösteren milletvekili, kürsüde kolunu kesip kanını akıttı Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Freni patlayan araç uçuruma yuvarlandı! 1 kişi hayatını kaybetti Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar