AK Parti'den Kaynaşma Toplantısı - Son Dakika

AK Parti'den Kaynaşma Toplantısı

02.01.2012 14:00
AK Parti'den Kaynaşma Toplantısı, System.String[]

AK Parti Akdağmadeni İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri yemekli toplantıda buluştular.

AK Parti Akdağmadeni İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri yemekli toplantıda buluştular.

Doğanlar Dinlenme Tesislerindeki toplantıya, AK Parti Yozgat milletvekilleri Ertuğrul Soysal, Yusuf Başer, İl Başkanı Fahri Açıkgöz, İlçe Başkanı Adem Darımla, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri Ali Güran, İsmail Kaya ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan AK Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal, Yozgat için ne gerekiyorsa yaptıklarını belirterek, "Şu anda Yozgat'a bin kişinin istihdam edileceği çağrı merkezi kurduk. Savunma sanayi konusunda 3 fabrika Sivas'a açılacaksa 3 tane de Yozgat'a açılacak. Yüksek Hızlı Tren çalışmasının ise Ulaştırma Bakanlığı'nın verilerine göre 2014 yılında bitmesi öngörülüyor. Biz Yozgat temsilcileri olarak, Ankara'daki kapımız Yozgatlı'ya 24 saat açık" dedi.

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer de, AK Parti'nin göreve geldiği günden beri yolsuzlukla, yoksullukla mücadele ettiğini kaydetti.

AK Parti Yozgat İl Teşkilatı olarak uyumlu bir şekilde çalıştıklarını ifade eden Başer, "Bir yerde uyum varsa başarı vardır, hizmet vardır. Başer, Akdağmadeni'nde yüzde 71 olarak oy aldık. Biz teşkilat olarak çıtamızı yükselteceğiz. Hükümetimizin tüm imkanlarını Akdağmadeni ve Yozgat için sunuyor ve çalışıyoruz" dedi.

- YOZGAT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti'den Kaynaşma Toplantısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Söke'de deprem sırasında taş ocağından kopan kaya parçaları korkuttu Son Dakika: İzmir'de kurtarma çalışmalarının simge ismi Buse, 9.5 saat sonra enkazdan kurtarıldı Enkaz altında kalan gencin ekiplere "Abi sen gitme" deyişi yürekleri dağladı Enkaz altındaki küçük kızın kurtarılma anı kameralara yansıdı! Babasının sözleri herkesi duygulandırdı Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 20'ye, yaralı sayısı 786'ya yükseldi İzmir'de faaliyet gösteren bir otelin işletmecisinden örnek davranış: Depremzedeleri ücretsiz ağırlayacak