Son Dakika Haberleri: AK Parti'den Kaynaşma Toplantısı

AK Parti'den Kaynaşma Toplantısı

8 yıl önce

AK Parti Akdağmadeni İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri yemekli toplantıda buluştular.

AK Parti'den Kaynaşma Toplantısı, System.String[]

AK Parti Akdağmadeni İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri yemekli toplantıda buluştular.


Doğanlar Dinlenme Tesislerindeki toplantıya, AK Parti Yozgat milletvekilleri Ertuğrul Soysal, Yusuf Başer, İl Başkanı Fahri Açıkgöz, İlçe Başkanı Adem Darımla, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri Ali Güran, İsmail Kaya ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.


Toplantıda konuşan AK Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal, Yozgat için ne gerekiyorsa yaptıklarını belirterek, "Şu anda Yozgat'a bin kişinin istihdam edileceği çağrı merkezi kurduk. Savunma sanayi konusunda 3 fabrika Sivas'a açılacaksa 3 tane de Yozgat'a açılacak. Yüksek Hızlı Tren çalışmasının ise Ulaştırma Bakanlığı'nın verilerine göre 2014 yılında bitmesi öngörülüyor. Biz Yozgat temsilcileri olarak, Ankara'daki kapımız Yozgatlı'ya 24 saat açık" dedi.


AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer de, AK Parti'nin göreve geldiği günden beri yolsuzlukla, yoksullukla mücadele ettiğini kaydetti.


AK Parti Yozgat İl Teşkilatı olarak uyumlu bir şekilde çalıştıklarını ifade eden Başer, "Bir yerde uyum varsa başarı vardır, hizmet vardır. Başer, Akdağmadeni'nde yüzde 71 olarak oy aldık. Biz teşkilat olarak çıtamızı yükselteceğiz. Hükümetimizin tüm imkanlarını Akdağmadeni ve Yozgat için sunuyor ve çalışıyoruz" dedi.


- YOZGAT

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 02:00 Kaynak: AAYolcu otobüsünde iğrenç olay! Muavin, arka koltuğa geçirdiği kadını taciz etti
9 yaşındaki çocuğun 397 suç kaydı çıktı Bacaklarını kurtlar yiyen talihsiz vatandaş, yetkililerden yardım istiyor