AK Parti Devrek İlçe Başkanı Özmekik'ten Ziyaret - Son Dakika

AK Parti Devrek İlçe Başkanı Özmekik'ten Ziyaret

26.11.2012 15:40
AK Parti Devrek İlçe Başkanı Özmekik'ten Ziyaret, System.String[]

AK Parti Devrek İlçe Başkanı Özcan Özmekik ve yönetim kurulu üyeleri, Devrek Devlet Hastanesi Başhekimi Erdem Karakoç'u ziyaret etti.

AK Parti Devrek İlçe Başkanı Özcan Özmekik ve yönetim kurulu üyeleri, Devrek Devlet Hastanesi Başhekimi Erdem Karakoç'u ziyaret etti.

Özmekik, ziyarette, Karakoç'a yeni görevinde başarılar diledi.

Yeni yapılan hastanenin, inşaat çalışmalarının devam ettiğini vurgulayan Özmekik, "Yüz yataklı Devrek Devlet Hastanesi'nin inşaatı tamamlandığı zaman eksikliklerimiz az da olsa giderilmiş olacak. Yıllarca hastane tartışma konusu olmuştu. Ama şimdiki yer hastane için ideal bir yer" dedi.

Karakoç da ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek Özmekik'e teşekkür etti.

Muhabir: İbrahim Tığ/ Ferdi Akıllı

Yayıncı: Ebubekir Gülüm - ZONGULDAK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Devrek İlçe Başkanı Özmekik'ten Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var Karabağ'ın sözde lideri Harutyan panik içinde: SİHA'ların korkusuna sığınağa girdi Son Dakika: Devlet erkanı Atatürk'ün huzurunda! İşte Erdoğan'ın Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı mesaj ABD'nin yeni keşfi ile ilgili bilim kurulu üyesinden gururlandıran ifadeler: Türkiye, aspirini en başından beri korona tedavisinde kullanıyor Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular Antalyaspor'da Tamer Tuna dönemi sona erdi Trump'ın miting alanı üzerinde uçan özel uçak, F-16 ile hava sahası dışına çıkarıldı Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek