AK Parti Devrekani İlçe Yönetiminde Görev Dağılımı Yapıldı - Son Dakika

AK Parti Devrekani İlçe Yönetiminde Görev Dağılımı Yapıldı

03.01.2012 12:08
AK Parti Devrekani İlçe Yönetiminde Görev Dağılımı Yapıldı, System.String[]

AK Parti Devrekani ilçe yönetiminde görev dağılımı gerçekleştirildi.

AK Parti Devrekani ilçe yönetiminde görev dağılımı gerçekleştirildi.

AK Parti Devrekani İlçe Başkanı Hasan Horozoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 18 Aralıkta yapılan 4'üncü olağan kongrenin ardından görev dağılımını gerçekleştirdiklerini söyledi.

2014 yılında yapılacak olan yerel seçimler için hazırlık çalışmalarını da başlattıklarını ifade eden Horozoğlu, "Mahalle ve köy temsilcilerimizle yapacağımız toplantıların akabinde hedefimiz hem belediye başlığını hemde il encümenliğini aldığımız yerden devam ettirmektir" dedi.

- KASTAMONU

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Devrekani İlçe Yönetiminde Görev Dağılımı Yapıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu