Son Dakika Haberleri: AK Parti Düzce Milletvekili Keşir, Yol Çalışmalarını İnceledi

AK Parti Düzce Milletvekili Keşir, Yol Çalışmalarını İnceledi

9 gün önce

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Akçakoca ilçesine bağlı Hemşin köyünde devam eden yol yapım çalışmalarını inceledi.

AK Parti Düzce Milletvekili Keşir, Yol Çalışmalarını İnceledi, System.String[]
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Akçakoca ilçesine bağlı Hemşin köyünde devam eden yol yapım çalışmalarını inceledi.


Milletvekili Keşir ve beraberindeki heyet, Hemşin köyüne gelerek burada vatandaşlarla sohbet edip Özel İdare tarafından yapımı devam eden çalışmaları inceledi.

Yolda sıcak asfalt yapılması için çalışmaların devam ettiğini vurgulayan Keşir, şöyle konuştu:

"Bu Hemşin yolu daha önce müteahhit tarafından bozuldu ve sözleşme kapsamında olan bir yoldu. Tabi sıcak asfalt sözleşmesinin dahilinde olmayan bir durumdu. Hem siyasiler, milletvekilleri, vali ve kamu kurumları ile aldığımız karar da stabilize ve sıcak asfalt yapma kararı aldık. Sıcak asfalt yapılması konusunda Karayolları görüşme yaptık. Çünkü ödenek gerektiren bir durumdu. O ödenek çalışmalarımız sonucunda çıktı."

Sıcak asfaltın en kıza zamanda bitirileceğini aktaran Keşir, "Hava şartları çok sertleşmeden hızlı bir şekilde bitirmek istiyoruz. Hemşehrilerimiz kışın da bu yolu kullanabilsin istiyoruz. Çalışmalarımız birkaç gün içinde bitecek inşallah. Vatandaşlarımız bu kış boyu rahat bir şekilde bu yolu kullanacaktır." diye konuştu.

Köy ziyareti ve incelemeye, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Dergah Akça ve Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı.Bıçakla Yaraladığı Arkadaşını Sağlık Merkezine Götürdü MHP Genel Başkan Yardımcısı'ndan AK Parti'li Ömer Çelik'e Yanıt: Bahçeli Kırmızı Çizgimizdir

MHP Milletvekili Cemal Enginyurt'tan Cumhur İttifakı'nda Krize Neden Olacak Paylaşım Kaşıkçı'nın Ölüm Emri, Skype Üzerinden Verildi: Bu Köpeğin Kafasını Bana Getirin