AK Parti Edremit İlçe Başkanı Umutlu'den, CHP'li başkana sert eleştiri - Son Dakika

AK Parti Edremit İlçe Başkanı Umutlu'den, CHP'li başkana sert eleştiri

07.09.2020 20:07
AK Parti Edremit İlçe Başkanı Umutlu'den, CHP'li başkana sert eleştiri, System.String[]

BALIKESİR'in Edremit AK Parti İlçe Başkanı Ekrem Umutlu, "Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, 79 milyon lira borç ile devir aldığı Edremit Belediyesi'ni 1 buçuk yılda yaklaşık 180 milyon borçlu hale getirmeyi başardı.

BALIKESİR'in Edremit AK Parti İlçe Başkanı Ekrem Umutlu, "Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, 79 milyon lira borç ile devir aldığı Edremit Belediyesi'ni 1 buçuk yılda yaklaşık 180 milyon borçlu hale getirmeyi başardı. Edremit Belediyesi'ni iflasın eşiğine getirdiler" dedi.

Edremit AK Parti İlçe Başkanı Ekrem Umutlu, Edremit Belediye Başkanı CHP'li Selman Hasan Arslan'ı sert sözlerle eleştirdi. Yazılı basın açıklamasında bulunan Başkan Umutlu, şu ifadelere yer verdi: "Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Edremit Belediye Başkanı Arslan, 79 milyon lira borç ile devir aldığı Edremit Belediyesi'ni 1 buçuk yılda yaklaşık 180 milyon borçlu hale getirmeyi başardı. Edremit Belediyesi'ni iflasın eşiğine getirdiler. 2024 yılına gelindiğinde bu borcun hangi rakamlara ulaşacağını Edremit halkı hesaplasın. Personel sayısı 2019 Mart ayına kadar 780-800 civarında iken, bugün 1000'in üzerinde personel oluştu. Bu personelin de yüzde 25'i bankamatik personelidir. Edremit halkını, her şartta, her fırsatta bu gelişmelerden haberdar etmeyi sürdüreceğiz. Edremit Belediyesi'nin kuruluşu olan EDBEL A.Ş., Edremit Belediyesi bütçesinin yüzde 30'unu hortumlamakla meşgul. Edremit Belediyesi'nin mülkleri, EDBEL ile önüne gelen CHP yöneticilerine çok cüzi rakamlarla peşkeş çekilmektedir."

FOTOGRAFLI


- Balıkesir
AK Parti Edremit İlçe Başkanı Umutlu'den, CHP'li başkana sert eleştiri
AK Parti Edremit İlçe Başkanı Umutlu'den, CHP'li başkana sert eleştiri

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel AK Parti Edremit İlçe Başkanı Umutlu'den, CHP'li başkana sert eleştiri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaraylı taraftarlar, başkanlığa Bahattin Demirbilek'i istiyor Son Dakika: Yarından itibaren aşılama programının 2. adımına geçilerek huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak Sağlık Bakanı Koca: 830 bin sağlık çalışanımız aşının ilk dozunu oldu İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Fenerbahçe, Ankaragücü maçı esnasında yayıncı kuruluşu protesto etti Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu DSÖ'den koronavirüs aşısı açıklaması: Dünya feci bir ahlaki başarısızlığın eşiğinde