Son Dakika Haberleri: AK Parti Esenler Belediye Başkanı Göksu'nun Ekrem İmamoğlu Sözleri Olay Oldu

AK Parti Esenler Belediye Başkanı Göksu'nun Ekrem İmamoğlu Sözleri Olay Oldu

7 gün önce

Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, 31 Mart seçimlerinde Ekrem İmamoğlu'nun kazanmasına en çok Yunan medyasının sevindiğini söyleyerek "CHP'nin adayı nereli?" diye sordu. Göksu'nun sözleri sosyal medyada tepki çekti.

Esenler Belediye Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grubu Başkanvekili Tevfik Göksu'nun Ekrem İmamoğlu üzerinden Trabzonlular ile ilgili yaptığı açıklama tepki çekti.

Katıldığı bir iftar programında Karabüklü vatandaşlara bir konuşma yapan AK Partili Göksu, 31 Mart seçimlerinde İmamoğlu'nun kazanmasına en çok Yunan medyasının sevindiğini söyledi.

"OLAY BÜYÜK, HESAP BÜYÜK"

Göksu daha sonra İmamoğlu'nun nereli olduğunu iftar programına katılan vatandaşlara sordu. Vatandaşlardan "Trabzon" cevabını alan Göksu, "Olay büyük, hesap büyük" diye konuştu.

TRABZONLULAR TEPKİ GÖSTERDİ

Trabzonlular Platformu, Göksu'nun açıklamasına tepki gösterdi. Trabzonlular Platformu tarafından yapılan paylaşımda, 23 Haziran işaret edilerek, "Trabzonlular sandıkta cevabını verecektir" denildi. Göksu'nun yaptığı açıklama Twitter'da da kullanıcıların tepkisini çekti.

İşte bazı tepkiler;

AK Parti Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu Kimdir?

AK Parti Esenler Belediye Başkanı Göksu'nun Ekrem İmamoğlu Sözleri Olay Oldu
Haber Yayın Tarihi : 15.05.2019 10:37 Alişan, Ekrem İmamoğlu İddialarına Sert Tepki Gösterdi: Kansızlar! İmamoğlu "Vakit Yetmedi, Ne Yapacaktım Biliyor musunuz?" Deyip Bombayı Patlattı Ekrem İmamoğlu, Habertürk'ün "Gelin Karşılıklı Tartışın" Çağrısına Yanıt Verdi Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu'nun Yaptığı Köprü Paylaşımı Sosyal Medyada Gündem Oldu