Ak Parti, Eskişehir'de 'nöbetçi Milletvekili' Dönemi Başlattı - Son Dakika

Ak Parti, Eskişehir'de 'nöbetçi Milletvekili' Dönemi Başlattı

02.01.2012 17:14
Ak Parti, Eskişehir'de 'nöbetçi Milletvekili' Dönemi Başlattı, System.String[]

AK Parti Eskişehir Milletvekilleri tarafından 'Nöbetçi Milletvekili' uygulaması başlatıldı.

AK Parti Eskişehir Milletvekilleri tarafından 'Nöbetçi Milletvekili' uygulaması başlatıldı. Her Pazartesi il başkanlığında bir milletvekilinin nöbet tutacağı ve vatandaşlarla görüşeceği belirtildi.

AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Ülker Can ve Salih Koca, partilerinin il başkanlığında bir araya gelerek vatandaşlarla buluştu. AK Parti milletvekillerine, Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan eşik etti. Toplantıda Mennan Bektan isimli engelli vatandaş, Muttalip üst geçidinin yıkılmasının ardından bölgede oluşan trafik sorunun çözülmesini istedi. Milletvekilleri de konu ile ilgili notlarını alarak gerekenin yapılacağını belirtti. Bir diğer vatandaş da 'Bağlar'da Hızlı Tren çalışmaları ne durumda olduğunu gündeme getirdi. Zaman zaman mağdur oluyoruz' sorusu üzerine Milletvekili Koca, çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini söyledi.

Vatandaşlarla sürekli iletişim halinde olduklarını belirten AK Parti Eskişehir Milletvekili Ülker Can, uygulamaya konulan nöbetçi milletvekilliği projesi ile Eskişehirlilerin sorunları ile daha yakından ilgileneceklerini ifade etti. Can, "Biz vatandaşlarımıza söz verdik. Onlarla birlikte olacağız dedik. Bizler Eskişehir'in milletvekili olarak vatandaşların her zaman yanındayız ve sorunlarını çözmeye çalışacağız." dedi.

Eskişehirli vatandaşlarla sürekli birlikte olduklarının altını çizen AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca ise bu buluşmaları standart hale getirerek her pazartesi nöbetleşe olarak vatandaşlarla bir araya geleceklerini söyledi.

Ak Parti, Eskişehir'de 'nöbetçi Milletvekili' Dönemi Başlattı
Ak Parti, Eskişehir'de 'nöbetçi Milletvekili' Dönemi Başlattı
Ak Parti, Eskişehir'de 'nöbetçi Milletvekili' Dönemi Başlattı
Ak Parti, Eskişehir'de 'nöbetçi Milletvekili' Dönemi Başlattı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Ak Parti, Eskişehir'de 'nöbetçi Milletvekili' Dönemi Başlattı - Son Dakika


Son Dakika

Yusuf Yazıcı, Sparta Prag karşısında Lille adına 2 gol attı Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı İlkokul öğrencisinde korona çıktı, 13 öğrenci karantinaya alındı İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok