AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan Seyitgazi'yi ziyaret etti - Son Dakika

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan Seyitgazi'yi ziyaret etti

AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Seyitgazi ilçesini ziyaret ettiği bildirildi.

AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Seyitgazi ilçesini ziyaret ettiği bildirildi.

İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada vatandaşlarla sohbet eden Çalışkan'ın, esnaf ziyaretlerinde bulunarak ilçe pazarını gezdiği kaydedildi.

Açıklamada, gittiği her ortamda sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyulması konusunda uyarılarda bulunan Çalışkan, ziyaretlerini, AK Parti Seyitgazi İlçe Başkanı Zekai Tunç ve ilçe teşkilat mensupları ile Seyitgazi Ziraat Odası Başkanı Erhan Erden birlikte gerçekleştirdi.

Çalışkan'ın ziyarette, talep ve önerilere dair vatandaşlarla sohbette bulunduğu ifade edilerek şu değerlendirmelerine yer verildi:

"Seyitgazi ilçemizde 51 mahallenin 42'sinde kanalizasyon yok. Su şebekeleri de eskimiş durumda ve yenilenmesi gerekiyor. Diğer ilçelerimizde karşılaştığımız sorunlar Seyitgazi ilçemizde de görülmektedir. Bütçe fazlasını Büyükşehir Belediyesi'ne aktaran ESKİ hiç olmazsa ilçe merkezindeki eskimiş hattı yeni asbestli borularla acilen yenilemelidir. Ayrıca ilçemizde geçim kaynağı olarak hayvancılık sektörü önemli ayaklardan biri ve hayvan sayısı oldukça fazla. Dolayısıyla ilçede mezbaha olmaması büyük bir sıkıntı teşkil ediyor. büyükşehir belediyesi belirttiğimiz sorunları ivedi bir şekilde giderip bu konulara duyarsız kalmamalıdır."

Son Dakika

12:18 Çin'de koronadan sonra "bubonik veba" paniği! 24 saat içinde öldürüyor 11:47 18 yıldır kayıp olan iş adamının yasak aşk kurbanı olduğu ortaya çıktı! Diri diri yakmışlar 11:36 İstanbul'da 66 yaşındaki hademeden 7 yaşındaki kıza istismar! "Kimseye anlatma" diye uyarmış 11:31 Çapraz bağı yırtılan Serdar Gürler, en az 6 ay sahalardan uzak kalacak 10:50 3 haftalık kızını boğarak öldüren vicdansız anneden garip ifade: Uyurken üzerine yatmış olabilirim 10:40 Trabzonsporlu Abdülkadir Ömür, topun kendisinden çıktığını söyleyerek Cüneyt Çakır'ın hatasını düzeltti 10:36 Turgut Şelalesi'nin mesire alanına dışarıdan yiyecek getiren yerli turistlerin aracını haritaya çevirdiler 09:58 Korona bulgularını sıradan hastalık sanıp ağrı kesiciyle geçiştirenler virüsün bulaşmasına sebep oluyor 09:34 Bunalıma giren bir çocuk babası, 9. kattan atlayarak intihar etti 09:32 Dört kadın bir oldu, tartıştıkları adamı yol ortasında evire çevire dövdü 09:30 En İyi Erkek Şarkıcı ödülünü alan Mabel Matiz'in ödül konuşması eksik yayınlandı 09:21 Bursalı usta, yaptığı hat kalemlerini tanesi 175 liradan dünyaya satıyor 09:09 Oltayla bile balık tutulamayan çayda çıplak elle balık tutuyor 08:18 Hobi olarak yetiştirmeye başladığı çarkıfelek meyvelerinin kilosunu 100 liradan satıyor 20:01 İngiliz model Demi Rose'un kırmızı mayolu pozu beğeni rekoru kırdı