AK Parti Gaziantep Milletvekili Erdoğan "3. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu"Na Katıldı - Son Dakika

AK Parti Gaziantep Milletvekili Erdoğan "3. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu"Na Katıldı

12.01.2012 17:20
AK Parti Gaziantep Milletvekili Erdoğan

TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu üyesi AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, İstanbul'da düzenlenen "3.Ulusal Enerji Verimliliği Forumu"na katıldı.

TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu üyesi AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, İstanbul'da düzenlenen "3. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu"na katıldı.

Erdoğan, yaptığı yazılı açıklamada, açılışında enerji verimliliği politikalarının mevzuatının ve stratejilerinin uygulanmasında karşılaşılan sorunları, darboğazları ve çözüm önerilerinin tüm yönleriyle ele alındığını forumda, enerji verimliliğinde yerel yönetimlerin rolleri ve önemine değinildiğini, yerel yönetimlerin enerji verimliliğinde daha fazla rol almalarının önündeki engellerin kaldırılması ve çözüm önerilerinin görüşüldüğünü bildirdi.

Elektrik enerjisi sektörüne yönelik mevcut uygulamalarda yaşanan dar boğazların ve sorunların görüşüldüğünü, ulaşım sektörüne yönelik sorunların çözümüne ve planlanan uygulamaların etkinliğinin artırılmasına yönelik çözüm önerilerinin ortaya konulduğunu ifade eden Erdoğan, kamu kesimi, özel sektör temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarından çok sayıda temsilcinin katıldığı forumdan çıkan sonuçların ülkemiz için çok hayırlı olacağını belirtti.

- GAZİANTEP

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Gaziantep Milletvekili Erdoğan '3. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu'Na Katıldı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Sivasspor, deplasmanda Villarreal'e 5-3 mağlup oldu Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar