AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş - Son Dakika

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş

05.11.2017 20:07

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, "Eğer ki AK Parti güçlü olursa, birlik ve beraberliğini, dinamizmini korursa bundan sonra Türkiye'nin kaderi de AK Parti'nin kaderi ile bir arada olacak.

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, "Eğer ki AK Parti güçlü olursa, birlik ve beraberliğini, dinamizmini korursa bundan sonra Türkiye'nin kaderi de AK Parti'nin kaderi ile bir arada olacak. İnşallah biz güçlendikçe, biz büyüdükçe Türkiye güçlenecek, Türkiye büyüyecek." dedi.

Ecertaş, Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleşen AK Parti Çiftlikköy Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi'nde yaptığı konuşmada, dünyada birçok Müslüman ülke olmasına rağmen, Türkiye'nin dünyadaki mazlumlara sahip çıktığını vurguladı.

Avrupa ülkelerinde hükümet kurma sıkıntılarının yaşandığına işaret eden Ecertaş, şunları kaydetti:

"Eğer ki AK Parti güçlü olursa, birlik ve beraberliğini, dinamizmini korursa bundan sonra Türkiye'nin kaderi de AK Parti'nin kaderi ile bir arada olacak. İnşallah biz güçlendikçe, biz büyüdükçe Türkiye güçlenecek, Türkiye büyüyecek. İşte denklemin burasında tekrar birleştirelim, Dünya mazlumlarının umudu olan Türkiye, Türkiye'nin umudu olan AK Parti. Peki AK Parti'nin umudu ve geleceği neresidir diye sorunca. Herhalde bütün milletvekillerimiz başkanlarımız diyecektir ki 'AK Parti'nin umudu geleceği gençliği'. Buralarda yapacağımız her bir çalışmayı biz dünya mazlumlarına umut olmaya bir tane kiremit taşımaya benzetiyoruz. O yüzden detaylıca çalışıyoruz."

Kongrede tek aday olan Serdar Kaya, Çiftlikköy Gençlik Kolları Başkanı seçildi.

Kongreye, AK Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar,AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ve AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Feridun Ünlü ile partililer katıldı.

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş
AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş
AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş
AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş

- Kaynak: AA

Son Dakika Politika AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş - Son Dakika


Son Dakika

İddialı pozlarıyla gündeme gelen Ebru Polat, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi Provokatörler rahat durmuyor! Fransa'da "Allah'u Ekber" diyerek polise saldıran kişi aşırı sağcı çıktı Sivasspor, öne geçtiği maçta Maccabi Tel Aviv'e 2-1 yenildi Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici