AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HAYATİ YAZICI, HAMSİ FESTİVALİNE KATILDI - Son Dakika

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HAYATİ YAZICI, HAMSİ FESTİVALİNE KATILDI

15.01.2023 16:38

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Rizeliler Derneği'nin düzenlediği hamsi festivaline katıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Rizeliler Derneği'nin düzenlediği hamsi festivaline katıldı. Bu yıl 8'ncisi düzenlenen festivalde yaklaşık 5 ton hamsi dagıtıldı. Yazıcı, güzel bir etkinlik olduğunu, fırsat buldukça katılmaya çalıştığını ifade etti.

Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Rizeliler Derneği'nin ortaklaşa düzenlediği 8'inci Hamsi ve Kültür Festivali, Santral Meydanı'nda düzenlendi. Etkinliğe AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, Ümraniye Kaymakamı Abdülaziz Aydın, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, AK Parti İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Mahmut Emin Mollaoğlu katıldı. Festivalde yaklaşık 5 ton hamsi dağıtıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı da önlük takarak vatandaşlara ekmek arası hamsi servisinde bulundu. Yazıcı'ya Ümraniye Belediye Başkanı ve AK Parti İl Başkanı da eşlik etti. Festivalde mehteran takımı ve horon ekibi gösteri yaptı. Etkinlik yoğun ilgi gördü.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Bu etkinlik her yıl düzenleniyor. Ümraniye Rizeliler Derneği de bunu çok güzel yapıyor. İstanbul'daki bütün dernek yöneticileri de burada. Güzel bir etkinlik oluyor. Rizeli hemşerilerimiz, dostlarımız, Ümraniyeliler bir araya geliyor. Biz de programımız müsait olunca katılıyoruz. Geçen sene de katılmıştık. Hatta dün Rize meydanda vardı. Ben İstanbul'da programım olduğu için gidemedim dedi.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
İstanbul İlim ve Kültür Vakfı, Cumhur İttifakı'nı desteklediğini açıkladı Açıklaması İstanbul İlim ve Kültür Vakfı, Cumhur İttifakı'nı desteklediğini açıkladı Açıklaması

Son Dakika Güncel AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HAYATİ YAZICI, HAMSİ FESTİVALİNE KATILDI - Son Dakika


Advertisement