AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya'dan Ramazan Bayramı mesajı Açıklaması - Son Dakika

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya'dan Ramazan Bayramı mesajı Açıklaması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Ramazan Bayramı'nı tebrik ederek, bayramın Türkiye, İslam alemi ve insanlığa hayırlar getirmesi dileğinde bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya'dan Ramazan Bayramı mesajı Açıklaması, System.String[]

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Ramazan Bayramı'nı tebrik ederek, bayramın Türkiye, İslam alemi ve insanlığa hayırlar getirmesi dileğinde bulundu.

Kaya, yaptığı yazılı açıklamada, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif'e veda etmenin hüznüyle bayrama erişmenin sevincini bir arada yaşadıklarını belirtti.

Koronavirüs nedeniyle ramazan ayının biraz buruk geçirildiğini belirten Kaya, "İftarlar, teravihler, sahurlar, bu yıl geçtiğimiz yıllardan farklıydı. Ancak ramazan ayının manevi zenginliğini ve kardeşlik iklimini en güzel şekilde yaşamaya çalıştık. Paylaştık, bölüştük, büyük bir aile olarak birbirimize her anlamda destek olduk." ifadesini kullandı.

Büyük bir sevinçle karşılanan bayramın geçmiş yıllardan farklı olacağını aktaran Kaya, "Sevdiklerimizden uzağız, büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpemiyoruz. Ama biliyoruz ki gönüllerimiz daima bir ve beraber olacak. Bu bayram evde kalmak, bize bayram tadında, sağlıklı, güzel günler getirecek inşallah." açıklamasında bulundu.

Bayramların müstesna günler olduğunu, şartlar ne olursa olsun yaşatılması gereken değerler ve gelenekler bulunduğunu vurgulayan Kaya, şöyle devam etti:

"Bu bayramda da mevcut duruma uygun bir şekilde vefa borcumuzun daim olduğu insanlarımızın gönlünü hoş etmeliyiz. Şehit yakınlarımızı, gazilerimizi, yaşlılarımızı ve yetim evlatlarımızı unutmayalım. Dijital yollarla da olsa bayramlarını kutlamalı, onlara yalnız olmadıklarını hissettirmeliyiz. Bugünler geçecek elbet. Kapı zillerinin sesiyle heyecanlandığımız, evlatlarımızın neşesinin çınarlarımızın umutlu tebessümlerine karıştığı bayramlara kavuşacağız. Bu duygularımla aziz milletimizin Ramazan Bayramı'nı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini yüce Allah'tan niyaz ediyorum."


Son Dakika

65 yaş üstünün sokağa çıkma kısıtlamasının tamamen kaldırılacağı tarih belli oldu Pes dedirten olay! Fırındaki sadaka kutusunu çaldı, kamera olan biten her şeyi kaydetti Burhan Kuzu, 'Hanımağa' lakaplı Güniz Akkuş'u TBMM'de ağırlamış Muhalefete yakın anket şirketinin araştırmasına göre; İmamoğlu, Erdoğan'ın 5 puan önünde Süleyman Soylu, sosyal medyadan birbirlerini tehdit eden suç örgütü liderlerine gözdağı verdi: Sıkıysa şimdi konuşsunlar Boksör Kemaloğlu yalnızca katil değilmiş! Öldürdükten sonra Zeynep'i soymuş Hindistan'da canlı olarak gömülen bebeğin kurtarılma anı kamerada Tüm dünyayı ayağa kaldıran George Floyd cinayetinde yeni görüntüler ortaya çıktı; Floyd'un polislere söyledikleri vicdanları sızlattı Diken üstündeki vatandaşlar, ayı korkusu nedeniyle köyü açık cezaevine çevirdi Fahrettin Altun, yayını terk eden Muharrem İnce'nin Erdoğan'la ilgili sözlerine tepki gösterdi: Takındığı suçlayıcı tavır kabul edilemez Uluslararası medya Türkiye'yi öve öve bitiremedi: Felaketin önüne geçtiler Maskesiz sokağa çıkmanın yasak olduğu Bartın, koronavirüsü yendi Ekrem İmamoğlu: Atatürk'ün vasiyeti olan Fatih Sultan Mehmet heykelini yapacağız Dünyanın en lezzetli peynirlerinden olan Karaman'ın Divle obruk peyniri Fransızların tahtını elinden aldı Yılmaz Özdil'in villasındaki kaçak eklentiler yıkılıyor