Son Dakika Haberleri: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Tanrıverdi: "Hükümetimiz Köydes ile Türkiye'de Bir Tarih Yazdı"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Tanrıverdi: "Hükümetimiz Köydes ile Türkiye'de Bir Tarih Yazdı"

8 yıl önce

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, hükümetlerinin, Köylerin Alt Yapısının Desteklenmesi Projesi (KÖYDES) ile Türkiye'de tarih yazdığını söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Tanrıverdi:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, hükümetlerinin, Köylerin Alt Yapısının Desteklenmesi Projesi (KÖYDES) ile Türkiye'de tarih yazdığını söyledi.


Tanrıverdi, Manisa'nın Soma ilçesine bağlı Akçaavlu köyünde, ilçeye bağlı köylerin muhtarlarıyla bir araya geldi.


Akçaavlu Köyü İlköğretim Okulu salonunda düzenlenen etkinlikte köy muhtarlarının sorun ve taleplerini dinleyen Tanrıverdi, milletvekilleri olarak milletle gönül gönüle olduklarını, tek amaçlarının millete hizmet etmek olduğunu ifade etti.


Hükümetleri döneminde köylere hizmet götürürken, "şehirde ne varsa köylerde de o olacak" ilkesinden hareket ederek KÖYDES'i hayata geçirdiklerini bildiren Tanrıverdi, şöyle devam etti:


"Köylerde beklenen hizmetlerin gerçekleştirilmesi noktasında hükümetimiz, KÖYDES ile Türkiye'de bir tarih yazdı. Muhtarlarımız olarak bunu yerinde uyguladınız. İl genel meclisimiz bu konuda önemli rol aldı. Bizler takipçisi olduk. Şimdi gördüğünüz gibi şehirde ne varsa köylerimizde de o var."


Tanrıverdi, yapılan çalışmalarla Soma'da, köy meydanı düzenlemesi yapılmayan, suyu olmayan köy kalmadığını söyledi. 6 bin metre kanalizasyon hattı ile 120 kilometrelik yol onarımı gerçekleştirildiğini anlatan Tanrıverdi, "'Çoğu şehirler kanalizasyon sorununu çözemediği halde Soma köylerinde kanalizasyon sorunu çözülmüşse, doğrusu Soma'ya bu hükümetin ve yerel yönetimin ne kadar iyi hizmet ettiği ortadadır. Bundan sonra da insanımızın ihtiyaçlarını, dünya ve Türkiye şartlarına göre karşılamaya devam edeceğiz" dedi.


Etkinliğe, AK Parti Manisa milletvekilleri Recai Berber, Uğur Aydemir, Muzaffer Yurttaş ve Selçuk Özdağ, Soma Kaymakamı Abdulkadir Karataş, Belediye Başkanı Hasan Ergene, Manisa İl Genel Meclisi Başkanı Hayrullah Solmaz, AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur katıldı.


- MANİSA

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 02:00 Kaynak: AABebek dünyaya gelince ortaya çıktı! Mide bulandıran tecavüz iddiası
Konya'da DEAŞ üyesi Suriyeli yakalandı 2 ay önce ikinci bebeğini doğuran Özlem Ada Şahin, düzgün fiziğiyle herkesi mest etti