Çelik: "(Tunç Soyer'in sözleri) Atatürk'ün sözlerinin bağlamından koparılarak konumlandırılması bir istismar siyasetidir" - Son Dakika

Çelik: "(Tunç Soyer'in sözleri) Atatürk'ün sözlerinin bağlamından koparılarak konumlandırılması bir istismar siyasetidir"

12.09.2022 18:58

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in açıklaması ANKARA - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Genel Merkezi'nde MKYK gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in açıklaması ANKARA - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Genel Merkezi'nde MKYK gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. (1)

AK Parti Sözcüsü Çelik: "( Tunç Soyer'in İzmir'in kurtuluşu etkinliklerindeki sözleri) Atatürk'ün sözlerinin bağlamından koparılarak konumlandırılması bir istismar siyasetidir."

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması AK Parti'li Çelik: Vesayetin kafasını uzatabileceği bir ortam doğacaktır AK Parti'li Çelik: Vesayetin kafasını uzatabileceği bir ortam doğacaktır

Son Dakika Güncel Çelik: '(Tunç Soyer'in sözleri) Atatürk'ün sözlerinin bağlamından koparılarak konumlandırılması bir istismar siyasetidir' - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement