AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, koronavirüse yakalandı - Son Dakika

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, koronavirüse yakalandı

12.11.2020 16:36

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, sosyal medya hesabından koronavirüse yakalandığını açıkladı. Evde kendini karantinaya alan Yavuz, 3 gün önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlığındaki AK Parti Merkez Yürütme Kurulu toplantısına katılmıştı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla koronavirüse yakalandığını açıkladı.

Yavuz, paylaşımında, "Vücut kırgınlığı ve yüksek ateş şikayetiyle TBMM Hastanesi'ne başvurdum. Burada yapılan Kovid-19 testim pozitif çıkmıştır. Hekimlerimizin tavsiyeleri doğrultusunda tedavi sürecimi evde geçiriyorum. Dualarınızı bekliyor, maske, mesafe, hijyen vb. kurallara uymanızı istirham ediyorum" dedi.

3 GÜN ÖNCE AK PARTİ MYK'YA KATILMIŞTI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz üç gün önce, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlığındaki AK Parti Merkez Yürütme Kurulu toplantısına katılmıştı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, koronavirüse yakalandı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, koronavirüse yakalandı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, koronavirüse yakalandı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, koronavirüse yakalandı - Son Dakika


Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Selçuk Bayraktar, Akıncı PT-3 ile yuvadan uçmadan önce son selfiesini çekti Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan İBB'nin mobil ekmek büfelerine yasak Meteoroloji'den 28 Ocak'ta İstanbul için kar uyarısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Sözde" ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu'nun adı bulvardan silindi Kız çocuğunun canlı yayında görüp tanıdığı cinsel saldırı şüphelisi, tutuklandı Trump'ın Biden'a bıraktığı mektubun içeriği basına sızdı: Joe biliyorsun ben kazandım İbo Show'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı! 15 yıldır İbrahim Tatlıses ile küs olan Ebru Yaşar programa geliyor