AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı, ziyaretlerde bulundu - Son Dakika

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı, ziyaretlerde bulundu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Gaziantep'te Vali Davut Gül ile Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'i ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Gaziantep'te Vali Davut Gül ile Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'i ziyaret etti.

İlk olarak Valiliğe geçen Yazıcı, şeref defterini imzaladıktan sonra Vali Gül'den kent hakkında bilgi aldı.

Yazıcı, daha sonra da Gaziantep Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.

Burada konuşan Yazıcı, kentte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Gaziantep'in önemli bir şehir olduğunu vurguladı.

Kentin, Türkiye'ye örnek projeler yaptığını belirten Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in çok çalışkan olduğunu söyledi.

Gaziantep'in ticaret ve sanayisiyle de örnek durumda bulunduğunu ifade eden Yazıcı, kamu görevlileri de dahil şehre gelen herkesin üretime katkı sağladığını vurguladı.

Yazıcı ayrıca, Gaziantep'in çok sayıda Suriyeli'yi misafir eden önemli bir kent olduğunu sözlerine ekledi.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin de Yazıcı'nın tecrübesine dikkati çekerek, birlikte yaptıkları çalışmalara değindi.

Kalkınma ve demokrasinin yerelde başladığını vurgulayan Şahin, Gaziantep olarak Türkiye'nin hedeflerine katkı sağlamak için çok çalıştıklarını kaydetti.

Son Dakika

18:05 Irak'ta Türkiye sınırındaki Metina Dağı'na Peşmerge konuşlandırıldı 17:00 Rum lider Anastasiadis'ten Türkiye'nin Doğu Akdeniz politikası için küstah sözler: Karşı koyacağız 15:56 Eski Survivor yarışmacısı Mert Öcal, Cemal Can'ı şampiyon yapmak için harekete geçti 15:45 Hız limitini aşan sürücünün gösterdiği korkunç gerekçe cezadan yırtmasını sağladı 14:55 Aldığı kilolardan dolayı eleştirilerin hedefi olan fenomen Duygu Özaslan bilinmeyen hastalığını itiraf etti 14:53 Arda Turan'dan Galatasaray açıklaması: Her gün konuşmayalım, hayırlısı olsun 14:01 Polisin elini ısırdığı iddia edilen oyuncu Feyza Civelek'e hapis cezası 13:16 Yolcu taşımacılığının efsane firması Varan, Türkiye yollarına geri döndü 13:14 Kocasını minibüste başka kadınla yarı çıplak halde basan kadın, öfkeden deliye döndü 12:15 Emniyet kemeri hayat kurtardı! Trafik kazası geçiren sunucu Zeynep Tandoğan ölümden döndü 12:00 Bakan Albayrak ve ailesine hakaret eden zanlının mahkemedeki ifadesi ortaya çıktı: İroni yapmak istemiştim 11:38 Yeşim Salkım, pandemi döneminde maske üretmeye başlayanlara öfke kustu: Sahtekarsınız 10:45 Yüzlerce tatilciye "helal otel" şoku! Ödeme yaptıkları otelin konseptinin değiştiğini öğrendiler 09:58 Fenomen Duygu Özaslan'ın selülitli bikinili pozları sosyal medyada gündem oldu 08:36 Dünyanın nazar boncuğu Meke Gölü, kurudu kaldı