AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Çakıroğlu Açıklaması - Son Dakika

AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Çakıroğlu Açıklaması

02.01.2012 14:05
AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Çakıroğlu Açıklaması, System.String[]

AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Çetin Çakıroğlu, Türkiye'nin yakın dönemde başlattığı büyük atılımların 2012'de de kararlılıkla devam edeceğini belirtti.

AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Çetin Çakıroğlu, Türkiye'nin yakın dönemde başlattığı büyük atılımların 2012'de de kararlılıkla devam edeceğini belirtti.

Çakıroğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye ve dünya için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yılın daha geride kaldığını ifade etti.

Umutla girilen yeni yılın yeni beklentilerle geldiğini aktaran Çakıroğlu, şunları kaydetti:

"Her yeni yıl, yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirmektedir. Türkiye'nin yakın dönemde başlattığı büyük atılımlar 2012'de de kararlılıkla devam edecektir. Ülkemizin istikrarlı büyüme ve kalkınma süreci kat kat artarak yeni başarılarla taçlanacaktır."

- GİRESUN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Çakıroğlu Açıklaması - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Yüzme havuzu, hamam, sauna, masaj salonu ve lunaparkların faaliyetleri durduruldu Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlamasının detayları belli oldu Herkes bu tehlikeyi göz ardı etmişti! ABD'li yetkililer, halkı aşı dolandırıcılarına karşı uyardı Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Son Dakika: Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak