AK Parti Grup Başkanvekili Turan'dan Gazi Yavuz'a Ziyaret - Son Dakika

AK Parti Grup Başkanvekili Turan'dan Gazi Yavuz'a Ziyaret

13.09.2018 17:30
AK Parti Grup Başkanvekili Turan'dan Gazi Yavuz'a Ziyaret, System.String[]

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde, gazi uzman çavuş Anıl Yavuz'u ziyaret etti.

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde, gazi uzman çavuş Anıl Yavuz'u ziyaret etti.

Hakkari Otluca Dağ Komando Tugay Komutanlığı'nda görevliyken Kuzey Irak'taki operasyonda yaralanan uzman çavuş Anıl Yavuz'u ziyaretinde konuşan Turan, şehit yakınlarını ve gazileri çok önemsediklerini bildirdi.

Onların bu vatan için canlarını verdiğini belirten Turan, "Bu vatan için savaşıp canlarını verdiler, vücutlarının bir parçalarını kaybedip gazi oldular. Onlara ne yapsak borcumuzu ödeyemeyiz. Fırsat buldukça ziyaret ediyoruz." dedi.

Ziyarette, Bayramiç Kaymakamı Ramazan Kendüzler, Belediye Başkanı Sadettin Arslan, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Demirsöz de yer aldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Grup Başkanvekili Turan'dan Gazi Yavuz'a Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul'da kentsel dönüşümde sözleşme iptalindeki yetki ilçe belediyelerine verildi İstanbul'da kentsel dönüşümde sözleşme iptalindeki yetki ilçe belediyelerine verildi Selçuk Bayraktar ilk kez böyle tepki gösterdi: Şam şeytanları gibi tepinmeye devam edebilirsiniz Selçuk Bayraktar ilk kez böyle tepki gösterdi: Şam şeytanları gibi tepinmeye devam edebilirsiniz Meteoroloji şehir şehir uyardı! İstanbul dahil pek çok ilde yağış bekleniyor Meteoroloji şehir şehir uyardı! İstanbul dahil pek çok ilde yağış bekleniyor Esra Erol'un programında ailesinin yanına dönen Nilüfer, 2 ay sonra yine evden kaçtı Esra Erol'un programında ailesinin yanına dönen Nilüfer, 2 ay sonra yine evden kaçtı Bolu'da işler karıştı! Belediye başkanının dağıttığı imsakiye, 20 dakika fazla oruç tutturuyor Bolu'da işler karıştı! Belediye başkanının dağıttığı imsakiye, 20 dakika fazla oruç tutturuyor AK Partili Mahir Ünal'dan Külliye eleştirilerine yanıt: Orası Recep Tayyip Erdoğan'ın babasının malı değildir AK Partili Mahir Ünal'dan Külliye eleştirilerine yanıt: Orası Recep Tayyip Erdoğan'ın babasının malı değildir Kalp krizi geçiren genç son nefesini verirken özel güvenliğin müdahalesiyle kurtuldu! O anlar kamerada Kalp krizi geçiren genç son nefesini verirken özel güvenliğin müdahalesiyle kurtuldu! O anlar kamerada Sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan yerler ve kişiler belli oldu! İşte 43 maddede muafiyet listesi Sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan yerler ve kişiler belli oldu! İşte 43 maddede muafiyet listesi