AK Parti Hafik İlçe Başkanı Esen: "İlçemizde Sanayimiz ve Çalışma Alanı Olmaması Nedeniyle Gençlerimiz Boşta Geziyor. Biz de Bu Sorunu Aşmak İçin İstanbul'daki Büyük Yatırımcılarımızı Hafik'e Yatırım Yaptırmak İçin Teşvik Edici Bir Pozisyon Alacağız" - Son Dakika

AK Parti Hafik İlçe Başkanı Esen: "İlçemizde Sanayimiz ve Çalışma Alanı Olmaması Nedeniyle Gençlerimiz Boşta Geziyor. Biz de Bu Sorunu Aşmak İçin İstanbul'daki Büyük Yatırımcılarımızı Hafik'e Yatırım Yaptırmak İçin Teşvik Edici Bir Pozisyon Alacağız"

03.01.2012 12:20
AK Parti Hafik İlçe Başkanı Esen:

"İlçemizde sanayimiz ve çalışma alanı olmaması nedeniyle gençlerimiz boşta geziyor.

AK Parti Hafik İlçe başkanı Muttalip Mesut Esen,

"İlçemizde sanayimiz ve çalışma alanı olmaması nedeniyle gençlerimiz boşta geziyor. Biz de bu sorunu aşmak için İstanbul'daki büyük yatırımcılarımızı Hafik'e yatırım yaptırmak için teşvik edici bir pozisyon alacağız" dedi.

Esen, yaptığı açıklamada, göreve geldikten sonra ilçede yapmak istediği çalışmalar hakkında bilgi verdi. Esen, ilçede daha önce kütüphane yapılması için tahsis edilen arsaya, kütüphanenin yapılması için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini ifade etti.

Hafik'teki altyapı çalışmaları nedeniyle bozulan yolların yapımı için de gereken çabayı göstereceklerini belirterek, "Yaz sezonu içerisinde ilçe merkezindeki caddemize 70 bin metre kare kilit parke taşı döşenecek. Mahalle araları bağlantılarımıza da asfalt yaptıracağız" dedi.

İlçede sanayi ve çalışma alanı olmaması nedeniyle gençlerin boşta gezdiğini de anlatan Esen, "Biz de bu sorunu aşmak için İstanbul'daki büyük yatırımcılarımızı Hafik'e yatırım yaptırmak için teşvik edici bir pozisyon alacağız. Bunu da nasıl yapacağız. İstanbul'dan ilçemize iş yapmak isteyen iş adamlarımıza, buradan arsa tahsisi ve altyapı tahsisini belediyemizle birlikte yapıp, iş adamlarımızın emrine sunup, burada yatırım yapmaları için elimizden gelen gayreti göstereceğiz" dedi.

- SİVAS

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Hafik İlçe Başkanı Esen: 'İlçemizde Sanayimiz ve Çalışma Alanı Olmaması Nedeniyle Gençlerimiz Boşta Geziyor. Biz de Bu Sorunu Aşmak İçin İstanbul'daki Büyük Yatırımcılarımızı Hafik'e Yatırım Yaptırmak İçin Teşvik Edici Bir Pozisyon Alacağız' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

20 yaşındaki Aleyna Tilki, ilk kez sigara içerken görüntülendi Sokak ortasında öldürülen Hazal'ın son mesajları ortaya çıktı: Silahla gelip beni bir yere kilitledi Son Dakika! Ermenistan'a ait 400 askerin bulunduğu 556'ncı alay taburunun tamamına yakını etkisiz hale getirildi Cem Yılmaz'dan Fahrettin Koca'ya çağrı: Sağlık personellerine moral toplantısı verin, ücret almadan gelirim Adana'da, morgda cenaze bekleyen çiftin otomobilindeki külçe altınlar çalındı Son Dakika! Buğday, arpa ve mısır ithalatında gümrük vergisi 1 Ocak'a kadar sıfırlandı Cinsel istismara uğrayan kız çocuğu yaşadığı dehşeti anlattı: Uyandığımda çırılçıplaktım Ermenistan'a cepheyi dar eden SİHA'lar, Azerbaycan halkının gündemi oldu: Ele geçirilen köylere "Bayraktar" adı verilsin