AK Parti Halfeti "Danışma Meclisi" Toplantısı - Son Dakika

AK Parti Halfeti "Danışma Meclisi" Toplantısı

19.02.2012 14:00
AK Parti Halfeti

AK Parti Halfeti Danışma Meclisi toplantısı yapıldı.

AK Parti Halfeti Danışma Meclisi toplantısı yapıldı.

Şelale konukevinde gerçekleştirilen toplantıda toplantıda konuşan AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi ve Halfeti koordinatörü Hümeyit Bilbay, teşkilatın önemine dikkat çekerek, danışma toplantısının her ay yapılması gerektiğini belirtti.

Danışma toplantılarının teşkilatın kendi iç toplantısı olduğunu ifade eden Bilbay, "Bu tür toplantılarda kendi sorunlarımızı konuşacağız. Ayrıca her ay bir araya gelerek teşkilat üyeleri arasında koordineyi sağlamalıyız. Partimizin hedefi olan her il ve ilçede seçmen sayısının en az yüzde 15, üye çalışmalarını Halfeti'de gerçekleştirmeliyiz" dedi.

AK Parti Halfeti İlçe Başkanı Muzaffer Kurt ise kongreden sonra ilk danışma meclisi toplantısını gerçekleştirdiklerini belirterek, genel seçimleri başarıyla gerçekleştirdiklerini, yerel seçimlerde Halfeti'yi AK belediyecilikle tanıştırmak için çalışmalara başladıklarını kaydetti.

Danışma toplantısına, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Yusuf Mert, Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi üyeleri, ilçe teşkilatı ve mahalle temsilcileri katıldı.

- ŞANLIURFA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Halfeti 'Danışma Meclisi' Toplantısı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret