AK Parti Heyeti Basınla Buluştu - Son Dakika

AK Parti Heyeti Basınla Buluştu

27.05.2018 21:42
AK Parti Heyeti Basınla Buluştu, System.String[]

AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı ve Muş milletvekili adayları, düzenlenen iftar programında kentteki yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi.

AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı ve Muş milletvekili adayları, düzenlenen iftar programında kentteki yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi.

AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı, AK Parti Muş Milletvekili ve 1. sıra adayı Mehmet Emin Şimşek, 2. sıra adayı Abdulselam Er ile parti yöneticileri, Muş Öğretmenevi'nde düzenlenen iftar programında kentteki yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi.

İftarın açılmasının ardından bir konuşma yapan AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı, aday tanıtımı sonrasında seçim çalışmalarına başladıklarını belirterek, "Köy mahalle gezerek, vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. Çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdüreceğiz. Muş'un geleceği adına hep birlikte çalışacağız" dedi.

Yaktı'nın konuşmasının ardından konuşan AK Parti Muş Milletvekili 2. sıra adayı Abdulselam Er'in konuşması sonrasında konuşan AK Parti Muş Milletvekili ve 1. sıra adayı Mehmet Emin Şimşek ise, yeni seçime başladıklarını hatırlatarak, seçimin hayırlara vesile olmasını temennisinde bulundu. Tüm partilere başarılar dileğinde bulunan Şimşek: "Parti olarak özgürlüklerden yanayız. AK Parti olarak biz milletin teveccühü ile büyüyerek geliyoruz. 16 yıllık iktidar ile nereye gelindiğini vatandaşlarımız biliyor. Çok ciddi projelerimiz var ve devam ediyor" şeklinde konuştu.

Gerçekleştirilen iftar programı yapılan konuşmalar sonrasında, karşılıklı görüşmelerin yapılmasıyla sona erdi. - MUŞ

AK Parti Heyeti Basınla Buluştu
AK Parti Heyeti Basınla Buluştu
AK Parti Heyeti Basınla Buluştu

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel AK Parti Heyeti Basınla Buluştu - Son Dakika


Son Dakika

Ekrem İmamoğlu'na benzetilen Budapeşte Belediye Başkanı Gergely Karacsony, Başbakan adayı oldu Ekrem İmamoğlu'na benzetilen Budapeşte Belediye Başkanı Gergely Karacsony, Başbakan adayı oldu Beşiktaşlı taraftarların İstanbul Eyüpsultan'daki kutlamasında gerginlik! Bekçiler havaya ateş açtı Beşiktaşlı taraftarların İstanbul Eyüpsultan'daki kutlamasında gerginlik! Bekçiler havaya ateş açtı Moladan dönmeyen temizlik işçisinin cansız bedenini buldular Moladan dönmeyen temizlik işçisinin cansız bedenini buldular Beşiktaş şampiyonluk kupasını Vodafone Arena'da 19 Mayıs saat 19.03'te almak istiyor Beşiktaş şampiyonluk kupasını Vodafone Arena'da 19 Mayıs saat 19.03'te almak istiyor Evraklarını motosikletli kuryenin yetiştirdiği Ghezzal, Beşiktaş'ı şampiyon yaptı Evraklarını motosikletli kuryenin yetiştirdiği Ghezzal, Beşiktaş'ı şampiyon yaptı İbrahim Tatlıses'in İbrahim Tatlıses'in "Davul gibi olmuşsun" sözleri sonrası hırs yapan Deniz Seki, iğne ipliğe döndü Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Muharrem İnce'nin partisinin ismi ve logosu sızdı Vali Yerlikaya ile görüşen yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı uyardı: Sakın kapıları zorlamayın, yaptırımları ağır olacak Vali Yerlikaya ile görüşen yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı uyardı: Sakın kapıları zorlamayın, yaptırımları ağır olacak
Advertisement