AK Parti İl Başkanı Köktaş, İkinci El Otomotivcilerle Bir Araya Geldi - Son Dakika

AK Parti İl Başkanı Köktaş, İkinci El Otomotivcilerle Bir Araya Geldi

26.11.2012 14:24
AK Parti İl Başkanı Köktaş, İkinci El Otomotivcilerle Bir Araya Geldi, System.String[]

AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Samsun İkinci El Otomotivciler Derneği yönetimi ve galericiler sitesi esnafı ile bir araya geldi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Samsun İkinci El Otomotivciler Derneği yönetimi ve galericiler sitesi esnafı ile bir araya geldi.

İkinci El Otomotivciler Sitesi'nde düzenlenen kahvaltıda galericilerin sorunlarını dinleyen Köktaş, ikinci el otomotivciler sitesinin gelişen ve değişen Samsun'a bir vizyon kattığını söyledi.

İkinci el otomotivciler sitesinin Samsun'da örnek gösterilecek bir yer olduğunu belirten Köktaş, "Bu sitedeki otomotivciler işini geliştirmek için bir çok zorluğa katlandı. Sorunların çözümü için elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız. Samsun tüm hücreleriyle ayağa kalkarsa, Samsun tüm değerleriyle birlikte hareket ederse, arzu ettiği yere ulaşabilir. Bizim için her sektör, her yatırımcı bir değerdir. Samsun'a gerek istihdam gerek Ekonomi, Son Dakika Ekonomi Haberleri, Ekonomi Son Dakika'>ekonomi noktasında katma değer sağlıyorsa benim de görevim onu vatandaşa kazandırmak. Buralarda çok daha iyi hizmet edilmesi için ne yapmak gerekiyorsa elimizden gelen her şeyi yapacağız" dedi.

Samsun İkinci El Otomotivciler Derneği Başkanı Hasan Kahyaoğlu ise ikinci el otomotivciler olarak Samsun'da Karadeniz Bölgesi' nin otomotiv üstü olmak için çalıştıklarını söyledi.

Samsun ikinci el otomotivciler sitesinden kusurlu araç satılamayacağını söyleyen Kahyaoğlu, "Yanlış iş yapılmaz imajını sağlamak suretiyle Samsun'u bölgede üs yapmak istiyoruz. Ordu, Giresun, Trabzon Rize'de otomobil denildiğinde akla Samsun gelmeli. İstanbul, Ankara gelmemeli" diye konuştu.

Kahvaltıya, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Hüseyin Dereli, Dikbıyık Belediye Başkanı Kemal Ayan, partililer ve galericiler katıldı.

Muhabir: Mustafa Çavuş

Yayıncı: Dilek Sezen - SAMSUN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti İl Başkanı Köktaş, İkinci El Otomotivcilerle Bir Araya Geldi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Dilek İmamoğlu'ndan eşinin sağlık durumuna ilişkin paylaşım: Durumumuz gayet iyi Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı