AK Parti İl Başkanı Köse Açıklaması - Son Dakika

AK Parti İl Başkanı Köse Açıklaması

07.09.2012 14:05
AK Parti İl Başkanı Köse Açıklaması, System.String[]

AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, birlik ve beraberliğin muhafaza edildiği sürece terör meselesinin çözüleceğini düşündüğünü söyledi.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, birlik ve beraberliğin muhafaza edildiği sürece terör meselesinin çözüleceğini düşündüğünü söyledi.

Kepez Müteahhitler Derneği'nin hizmet binasında düzenlendiği kahvaltıya Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Kepez Müteahhitler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Akbıyık, Muratpaşa Müteahhitler Derneği Başkanı Musa Koçak ve dernek üyeleri katıldı.

Köse, kahvaltının ardından yaptığı konuşmada Türkiye'nin dünyanın gözünün üzerinde olduğu bir bölgede bulunduğunu, ülkenin büyüdüğünü söyledi.

Büyüdükçe sancıların çoğalacağını ifade eden Köse, "Güçlenmemizi, büyümemizi çekemeyenler, Türkiye'nin üzerinde emelleri olanlar, bölgede hakimiyet kurmak isteyen dış güçler, terörle huzurumuzu kaçırmaya gayret ediyorlar" dedi.

"Birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece terör meselesinin çözüleceğini düşünüyorum" diyen Köse, şöyle konuştu:

"Çocuk katili terör örgütünün artan eylemlerini, son çırpınışlar olarak görüyorum. Şafak sökmeden önceki karanlığı yaşıyoruz. Sayın Başbakanımızın şahsında AK Parti'nin, hükümetimizin terör meselesinin çözümüne dair ciddi adımlar attığını görüyoruz. İstiyoruz ki bu terör sorununun çözümüne muhalefet de destek versin. Terör, birlik ve beraberlik meselesidir. Milli mesele olduğu için bu konuya muhalefet partilerinin destek vermesi gerektiği kanaatindeyiz. Burada önemli olan kardeşlik hukukunun zedelenmemesidir."

Kepez Belediye Başkanı Tütüncü ise Türk milletinin kardeşliğini, birlik ve beraberliğini daha da güçlendirerek terör belasından kurtulacağını dile getirdi.

Muhabir: Murat Yolcu

Yayıncı: Hızır Hacısalihoğlu - ANTALYA

AK Parti İl Başkanı Köse Açıklaması

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti İl Başkanı Köse Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Erdoğan'dan kendisiyle ilgili skandal paylaşım yapan Hollandalı siyasetçiye tepki: Milletvekili müsveddesi, haddini bil Karantinada olması gereken kişilerin başkalarının HES koduyla İBB tesislerinde futbol oynadığı ortaya çıktı İzmir'de koronavirüs vaka sayısı son 10 günde ikiye katlandı Son Dakika! Cumhurbaşkanlığından Hollandalı siyasetçi Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Sistematik zorbalık bir ifade özgürlüğü meselesi değildir Başkan Böcek, 58'inci yaşına yoğun bakımda girdi Falcao'nun attığı golü öven Rıdvan Dilmen, kırmızı kartı eleştirdi: İnanılmaz, olamaz TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı Kardeşi tarafından öldürülen Melek'in son görüntüleri ortaya çıktı! Babasına yazdığı not ise yürek dağladı