Son Dakika Haberleri: AK Parti İl Başkanı Yanar ve Milletvekili Açıkgöz Sanayi Esnafı ile Buluştu

AK Parti İl Başkanı Yanar ve Milletvekili Açıkgöz Sanayi Esnafı ile Buluştu

12 ay önce

AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve AK Parti milletvekili Mustafa Açıkgöz sanayi esnafının kahvaltı sofrasına konuk oldu.

AK Parti İl Başkanı Yanar ve Milletvekili Açıkgöz Sanayi Esnafı ile Buluştu, System.String[]
AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve AK Parti milletvekili Mustafa Açıkgöz sanayi esnafının kahvaltı sofrasına konuk oldu.

AK Parti İl Başkanı Yanar, "Milletvekilimiz Mustafa Açıkgöz ile birlikte düzenlemiş olduğumuz Lale Sanayi esnaflarımız ile kahvaltı programında buluştuk. Hemşerilerimiz ile istişarelerimize seçimden seçime değil her zaman devam diyoruz" dedi.

AK Parti Nevşehir milletvekili Açıkgöz'de açıklamasında, "Ekmeğimiz bir, aşımız bir; Anadolu, çalışmanın, üretmenin, helal kazancın her daim kıymetini bilir. Üreten, büyüyen Nevşehir, güçlü Türkiye yolunda milletimizle daha çok çalışacağız, milletimiz kazanacak" diye konuştu. - NEVŞEHİR
Haber Yayın Tarihi : 30.06.2018 11:50 Kaynak: İHAHDP, Ekrem İmamoğlu'ndan beklentisini açıkladı Camiye bırakılan notu gören imam, mutluluktan uçtu Sandık görevlisinin cenazesine katılan Binali Yıldırım zor anlar yaşadı!