AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Uysal Açıklaması - Son Dakika

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Uysal Açıklaması

18.01.2012 18:00
AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Uysal Açıklaması, System.String[]

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ertan Uysal, AK Parti iktidarının hedeflerinin "19 Mayıs" gibi önemli günlere kazandırılacak olan heyecanı, ruhu ve coşkuyu artırmak ve vatandaşların da ilgi göstereceği, Cumhuriyet'in ruhuna yakışır bir...

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ertan Uysal, AK Parti iktidarının hedeflerinin "19 Mayıs" gibi önemli günlere kazandırılacak olan heyecanı, ruhu ve coşkuyu artırmak ve vatandaşların da ilgi göstereceği, Cumhuriyet'in ruhuna yakışır bir kutlama programlamak olduğunu bildirdi.

Uysal, yazılı açıklamasında, 19 Mayıs ile ilgili yapılan tartışmalarda, 19 Mayıs üzerinden prim sağlamaya çalışıldığını kaydetti.

CHP Gençlik Kollar Başkanlığı ile Atatürkçü Düşünce Derneği Bozüyük Şubesi'nin 19 Mayıs kutlamalarının iptaline yönelik gereksiz bir tartışmayı kamuoyuna sunduklarını bildiren Uysal, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Bu tartışmalar iktidarımızı anlamak istemeyenlerin, iktidarımızı bilerek yanlış anlayanların ve 19 Mayıs üzerinden prim sağlamaya çalışanların tartışmalarıdır. İktidarımızın hedefli 19 Mayıs'lara kazandırılacak olan heyecanı, ruhu ve coşkuyu artırmaktır. İktidarımız mevcut konu üzerinde hiçbir temel değişiklik yapmamış, sadece kanun ve yönetmeliklerde var olan önerilerin uygulanmasını talep etmiştir. Cumhuriyet tarihimize dönüm noktası olarak damga vuran bayramlarımız, Cumhuriyet'imizin en temel yapı taşlarıdır. İktidarımızın bu noktadaki hedefleri 19 Mayıs'lara kazandırılacak olan heyecanı, ruhu ve coşkuyu artırmak ve vatandaşlarımızın da ilgi göstereceği, Cumhuriyet'imizin ruhuna yakışır bir kutlama programlamaktır."

- BİLECİK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Uysal Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı Türkiye'nin Azerbaycan ve Kırım hamleleri Rus basınını rahatsız etti: Moskova'nın nüfuz alanına görülmemiş bir atılım var