AK Parti İlçe Başkanı Özdemir'den Siyaset Akademisi'ne Davet - Son Dakika

AK Parti İlçe Başkanı Özdemir'den Siyaset Akademisi'ne Davet

13.01.2012 10:40
AK Parti İlçe Başkanı Özdemir'den Siyaset Akademisi'ne Davet, System.String[]

AK Parti Sorgun İlçe Başkanı Mustafa Özdemir, Sorgunlu siyaset meraklısı gençleri, Yozgat'ta gelecek ay başlayacak olan Siyaset Akademisi'ne davet etti.

AK Parti Sorgun İlçe Başkanı Mustafa Özdemir, Sorgunlu siyaset meraklısı gençleri, Yozgat'ta gelecek ay başlayacak olan Siyaset Akademisi'ne davet etti.

Özdemir, yaptığı açıklamada, Türkiye'nin en büyük siyasi eğitim organizasyonu olarak adlandırılan AK Parti Siyaset Akademisi'nin, şubat ayında bir aylık eğitim faaliyeti gerçekleştireceğini, bu faaliyette siyasi, tarihi, sosyal, kültürel ve ekonomik konuların katılımcılarla paylaşılarak, ülkenin ihtiyaç duyduğu liderlerin yetiştirilmesinin hedeflendiğini belirtti.

Özdemir, "Tüm halkımıza açık olan bu faaliyete katılmak isteyenlerin ilçe başkanlığımıza, bu ayın sonuna kadar başvurmaları gerekmektedir. Söz konusu faaliyet, şubat ayı içerisinde hafta sonları, yoğunlaştırılmış bir programla icra edilecek ve sonucunda sınavla katılımcılara birer sertifika verilecektir. Özellikle şu hususu da belirtmek isterim, bu kursu birincilikle bitiren kursiyerin sertifikası Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilecektir" dedi.

- YOZGAT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti İlçe Başkanı Özdemir'den Siyaset Akademisi'ne Davet - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Sivasspor, deplasmanda Villarreal'e 5-3 mağlup oldu Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar