AK Parti İlçe Başkanları Toplantısı - Son Dakika

AK Parti İlçe Başkanları Toplantısı

29.08.2013 18:13
AK Parti İlçe Başkanları Toplantısı, System.String[]

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan, yerel seçimler öncesi sandık çalışmalarımızı büyük oranla tamamladıklarını söyledi.

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan, yerel seçimler öncesi sandık çalışmalarımızı büyük oranla tamamladıklarını söyledi.

İl Başkanlığı binasında gerçekleştirilen toplantıda ilçe başkanları bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı. İlçelerde yaşanan sorunları da masaya yatıran başkanlar, fikir alışverişinde bulundu. Toplantı sonrası değerlendirme yapan İl Başkanı Süleyman Reyhan, AK Partinin 12 yıldır ülkeye hizmet ettiğini söyledi. Toplantıda, ilçelerdeki çalışmalar ile ilgili analizler yaptıklarını belirten Reyhan, "2014 yılı mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi ilçelerimizdeki teşkilat çalışmalarımızı gözden geçirdik. Sandık çalışmalarımızı büyük oranla tamamladık. Hep söylüyoruz seçimler bugün olacakmış gibi çalışan, seçimlere hazır tek parti AK Parti'dir. Bizler bugün için değil yarınlar için, ben için değil biz için, dönemimiz için değil gelecek nesillerimiz için çalışıyoruz" dedi.

Teşkilatın, yerel seçimlere 12 yıl nasıl çalıştıysa bu dönemde aynı kararlılık ve şuur içinde çalışacağını dile getiren Reyhan, konuşmasına şöyle devam etti:

"Bu vesile ile Türk milletinin kaderini değiştiren Büyük Zafer'in 91. yıl dönümünü, milletin ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyorum. Bugünler, ülkemiz ve ülke ekonomisi için gerçekten önemli bir günlerden. Türkiye bundan sonra yeni bir kulvara geçiyor. Bunu teşkilatımız ve Eskişehirli hemşehrilerimiz ile paylaşıyor ve AK Parti iktidarı ile birlikte alınan önlemler sayesinde o eski günlere dönmemeyi temenni ediyorum." - ESKİŞEHİR

AK Parti İlçe Başkanları Toplantısı
AK Parti İlçe Başkanları Toplantısı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel AK Parti İlçe Başkanları Toplantısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Beşiktaş, evinde Beşiktaş'ı 3-2 mağlup etti Ahmet Davutoğlu'ndan randevu talebini reddeden Bahçeli'ye Kürtçe cevap Emre Karayel ile Gizem Demirci evlendi, nikahta herkes gülme krizine girdi Bu işte bir terslik var! Sokağa çıkma kısıtlaması başladı, 15 Temmuz Köprüsü'nde trafik yoğunlaştı Emre Belözoğlu, Ömer Faruk'un oyuna girdiğini görünce ayağa kalkıp alkışladı Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya yerli aşı mesajı: İnşallah tüm insanlığın hizmetine sunacağız "İnançsız insan vicdanlı değildir" diyen Öykü Gürman'a Ateizm Derneği'nden tepki Tedavisine evde devam edilen Mehmet Ali Erbil'den yeni fotoğraf